Grafik (poloviční úvazek)

NOVÝ START, personální agentura s.r.o. logo

Baví vás grafika a ovládáte Adobe Photoshop / Illustrator? Pro stabilní firmu na Třebíčsku hledáme grafika pro online marketing na zkrácený úvazek (ca. 80 hod./měs.) Znalost Adobe Xd a Figma výhodou. Možnost seberealizace vašich nápadů a využívání AI. Vhodné i pro absolventy!

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
Úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

CO BUDETE DĚLAT?

  • Vytvářet grafické návrhy různých typů
  • Kreativně tvořit a myslet
  • Mít na starost grafické zpracování (reklamy, leták, newslettery apod.)
  • Plnit zadané úkoly a splňovat termíny plnění
  • Hledat nové možnosti ( AI apod.)
  • Spolupracovat s týmem při tvorbě propagačních materiálů
  • Stále se vzdělávat v moderních trendech

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior

Pozice

Grafik Grafik

Základní dovednosti

adobephotoshop adobeillustrator

Výhodou

adobexd figma

Jazyky

Česky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí menší společnosti
  • Přátelská atmosféra na pracovišti
  • Zaškolení a vedení od zkušených kolegů
  • Plat dle zkušeností
  • Zkrácený úvazek na ca. 4hod./denně
  • 20 dní dovolené
  • Sick days
  • Individuální přístup k zaměstnancům
  • Profesní vzdělávání
  • Kulturní akce
  • Místo výkonu práce: region Třebíč

Proč si vybrat tuto nabídku

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ? Zázemí menší společnosti Přátelská atmosféra na pracovišti Zaškolení a vedení od zkušených kolegů Plat dle zkušeností Zkrácený úvazek na ca. 4hod./denně 20 dní dovolené Sick days Individuální přístup k zaměstnancům Profesní vzdělávání Kulturní akce Místo výkonu práce: region Třebíč

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Třebíč
Termín nástupu 11.03.2024