IT Talent Sourcer

Rádi bychom tě pozvali do naší společnosti Integra, která se od roku 2012 aktivně podílí na zajištění kapacit IT specialistů, kybernetické bezpečnosti a vývoje SW na míru. Jsme hrdí na to, že pomáháme našim klientům dosáhnout jejich IT cílů.

Úroveň
  • Junior
  • Medior
Pozice
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Věříme, že klíčem k našemu úspěchu jsou lidé. Dbáme na maximální profesionalitu a individuální přístup každého člena našeho týmu. V naší firmě klademe důraz na hodnoty jako je pečlivost, profesionální přístup, etika a disciplína. Jsme hrdí na to, že tyto hodnoty tvoří základ naší práce a jsou zároveň náplní našeho pracovního prostředí.

Abychom udrželi růst naší společnosti, hledáme posilu do našeho Brněnského týmu na pozici:

Náplň práce:

  • Hledáme proaktivního lovce IT talentů na různých online platformách, sociálních sítích a dalších zdrojích s primárním zaměřením na LinkedIn a naše vlastní ATS.
  • K tvému úkolu bude patřit analýza a vyhodnocování životopisů a profilů za účelem identifikace vhodných kandidátů.
  • Také se budeš angažovat v telefonické a emailové komunikaci s kandidáty a budovat a udržovat vztahy s potenciálními kandidáty.
  • Spolupráce s obchodním oddělením a občasná komunikace v angličtině také bude součástí tvého pracovního dne.

Jak si tě představujeme:

  • Zvládáš přirozeně telefonickou i písemnou komunikaci.
  • Máš zájem pracovat s naší interní databází.
  • Rád/a pracuješ v týmu, ale umíš se rozhodovat i samostatně.
  • Máš v sobě sílu ovlivnit výši odměny a disponuješ drive.
  • Rychle se adaptuješ na změny a dokážeš se zvednout po prvním neúspěchu.
  • Máš odvahu využít svoji kreativitu a vyjádřit svůj názor.
  • Baví tě budování nových vztahů a navazování kontaktů.
  • Máš zkušenosti s platformou LinkedIn.

Co nabízíme:

  • Neustále se rozvíjíme, což ti poskytne nové příležitosti k osobnímu růstu.
  • V našem pojetí jsou firemní teambuildingy časté a nabízejí nový rozměr spolupráce.
  • Kolektiv, který se rád setká i mimo pracovní dobu.
  • Kanceláře v centru Brna, takže je to všude kousek.
  • Ocenění každého, kdo přispěje ke kultuře a hodnotám naší firmy.
  • Možnost částečné práce z domova a MultiSport karta po zkušební době.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok

Pozice

IT recruiter

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno