Project Manager

B2A Software Development s.r.o. logo

Jsi hvězda v organizaci, co rád/a koordinuje svěřené úkoly až do zdárného finishe? S vyladěnými plánovacími skills tě snad už přinesl čáp :) a zápal a chuť do práce by ti mohla závidět kdejaká to-do aplikace? Čekáš na příležitost ukázat, co v tobě vězí a nabyté zkušenosti konečně převést do praxe? Pak pro tebe máme dobrou zprávu! V tom případě se s námi vrhni do reálných projektů, co mají smysl.

Úroveň
  • Junior
Úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Hledáme do našeho projektového týmu nadšeného juniorního projekťáka, který se stane organizační podporou stávajícím projektovým manažerům.

Pozice je vhodná především pro studenty 2. a 3. ročníků vysoké školy s technickým zaměřením či její absolventy.

Co bude tvou náplní práce:

  • Administrativní a organizační podpora týmu při řízení projektů
  • Kooperace na přípravě projektové dokumentace a kontrola deadlines
  • Reporting konzultační a servisní činnosti vč. přípravy podkladů pro fakturaci
  • Zajišťování podkladů pro interní i externí schůzky
  • Dílčí podpora při testování projektů
  • Spolupráce na pre-sales aktivitách spolu s obchodním týmem

Jak si tě představujeme:

  • Jako absolventa nebo studenta vysoké školy s technickým zaměřením
  • Jako spolehlivou a samostatnou osobu s analytickým myšlením
  • Se zájmem o IT technologie a orientací v online prostředí
  • Se skvělým organizačním talentem a komunikací na vysoké úrovni
  • Jako týmového hráče s drivem dokončovat zadané úkoly
  • S angličtinou na úrovni technické dokumentace
  • S výbornou orientací v práci s textovými a tabulkovými editory
  • Máš zkušenost s nástroji pro task management
  • Máš zkušenost na obdobné pozici (není podmínkou!)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Projektový asistent Trainee

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Firemní hardware dle potřeby
  • Židli v moderní kanceláři
  • Tvůrčí práci na zajímavých projektech pod dohledem zkušených kolegů
  • Prostor pro seberealizaci – iniciativě v upgradu postupů se meze nekladou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční ohodnocení dle vlastní píle a výsledků
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • In-house jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Zásobený beverages koutek
  • Teambuildingy a přátelskou, neformální atmosféru

Proč si vybrat tuto nabídku

Je pro nás důležité, aby se všichni kolegové cítili komfortně a na práci se těšili. Vídáme se každý den, někdy je to ale něco víc. Nejsme jenom kolegové, jsme parťáci! Nezáleží však na tom, jestli budeme pracovat u jednoho stolu nebo online přes půl republiky. Hlavní je výsledek!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Částečný úvazek
Místo pracoviště Zlín
Termín nástupu 01.12.2021