Rust (C/C++) medior developer pro technologické projekty v nadnárodní firmě. I FULL REMOTE!

Chceš programovat v jednom z nových nejoblíbenějších jazyků na světě s velkou budoucností? Pokud už Rust nějak umíš nebo se ho chceš naučit a hledáš opravdu zajímavou práci a možnost se posunout nebo něco naučit, tak neváhej - tohle je skvělá příležitost! Stabilní práce je na projektech ve velké nadnárodní firmě. Možné i FULL REMOTE.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Do našeho týmu u klienta - velká nadnárnodní společnost, hledáme posilu na pozici Rust developer.

Primárně budeš implementovat nové API služeb na AWS (nebo reimplementovat již existující). Oblast vývoje v Rustu se bude dále rozvíjet a zvětšovat. V oblasti Rustu a AWS jsou velké plány do budoucna (měl by vzniknout i samostaný tým na Rust), takže je to velmi zajímavá perspektiva zajímavé a dlouhodobé praáce do budoucna.

Nemusiš Rust umět, ale musíš se ho chtít naučit a mít pro to vhodný background, ideálně C/C++. Občas muže potřeba šáhnout i na kód v PHP nebo JS/TS. Takže pokud něco z tohot také umíš, bude to plus.

Je to šance být u zrodu týmu, který bude využit moderní techs Rust+AWS a zajistit si zajímavou budoucnost. Navíc se jedná o práci na projektech v silné nadnárodní firmě, takže u budoucnost budee postaráno!

Je to prostě ideální práce pro technického hračičku, který není svázaný s jednou technologií, ale baví ho učit se a zkoušet nové věci.

Primární TECH STACK:
● Rust, AWS (Lambda)
● CI/CD
● GitHub

● microservisní architektura

V týmu se pracuje na Macách, takže dostaneš výkonný MacBook k práci!:-)

Budem rádi, když tě občas uvidíme v moderních kancelářích, ale je možné pracovat i FULL REMOTE!

Pracovní jazyk je angličtina, takže se musíš umět domluvit.

Pokud tě tohle všechno zaujalo, ozvi se a pobavíme se nezávazně osobně.

Těšíme se!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Rust developer C developer

Základní dovednosti

Rust nebo C/++ přehled/zkušenost AWS

Výhodou

JS TS PHP C# Java Unix Git DevOps

Softskills

samostatnost odpovědnost team player chuť se učit testovat nové techs

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nemáme pevně danou sadu benefitů, ale konkrétní benefity si stanovujeme individuálně: Protože prostě třeba Multisportka nemusí udělat radost všem..:-)

Co ti můžeme určitě poskytnout:

  • výbornou partu lidí, co si navzájem pomáhají,
  • zázemí rodinné firmy,
  • férové a otevřené jednání,
  • pomoc se vším, co budeš potřebovat,
  • osobní přístup a otevřené dveře k vedení,
  • bonusy,
  • podporu ve vzdělávání a dalším růstu,
  • neformální akce s dobrým jídlem a pitím,
  • super firemní párty.

A když budeš chtít tu Multisportku, máš jí mít.

A pokud Ti něco chybí, moc rádi se o tom pobavíme..

Proč si vybrat tuto nabídku

Je to možnost se hodně posunout a naučit se něco, co má velkou budoucnost - Rust a AWS bude skvělá kombinace. K tomu zázemí velkých projektů v nadnárodní firmě a atmosféru menší firmy, která se o tebe postará - to je ideální kombinace!

Informace o pozici

Mzda 110 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha