Seniorní obchoďák pro IT tělem i duší!

B2A Software Development s.r.o. logo

Máš obchodního ducha? Is English your strong suit? A navíc je Ti blízká oblast digitálních inovací? Staň se naší novou posilou! Pokud už máš prokazatelné zkušenosti z oboru, umíš udělat první (i desátý) dojem, nechybí ti zdravé sebevědomí a angličtina je pro tebe druhou mateřštinou, neváhej nás kontaktovat!

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co od Tebe očekáváme:

  • Prokazatelné zkušenosti z obdobné pozice a oblasti
  • Proaktivitu ve vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Komunikativnost a reprezentativní vystupování
  • Vynikající znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Flexibilitu a Time Management
  • Zodpovědnost za výsledky a přirozenou vytrvalost
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Sales manažer Obchodník IT

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

  • Firemní MacBook Pro, iPad a iPhone včetně tarifů a neomezených dat
  • Firemní automobil
  • Židli v moderní kanceláři, nebo možnost pracovat odkudkoliv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • Aktivní využití cizího jazyka a in-house jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Zásobený beverages koutek
  • Teambuildingy a přátelskou, neformální atmosféru

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Zlín