Ethical Hacker/Penetration Tester

Aricoma Enterprise Cybersecurity a.s. logo

Zaujímaš sa o bezpečnosť IT a chcel by si sa stať skutočným hackerom? Si geek a zaujímaš sa o netradičnú prácu? Bavia ta výzvy? Chceš získať unikátne znalosti v prelamovaní bezpečnosti počítačových systémov?

Úroveň
  • Junior
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Otestuj sám seba

Skús si našu malú hackerskú súťaž na safeweb.aec.cz.

Pokiaľ získaš aspoň 12 bodov a bavila by Ťa práca v našom bratislavskom tíme, pošli nám svoj životopis.

Vhodné aj pre VŠ študentov informatiky: možnosť práce na polovičný úväzok.

Tvojou úlohou bude:
  • Vykonávanie penetračných testov prevažne webových aplikácií v kombinácii s niektorou z ďalších oblastí - napr.: mobilné aplikácie, infraštruktúra a ďalšie.
  • Spoluúčasť na tvorbe obchodných ponúk (primárne technická špecifikácia).
  • Spoluúčasť na projektovej činnosti v oblasti penetračných testov.
  • Vzdelávanie vo zvolenej oblasti - konzultácia u skúsenejších kolegov, výber vhodných kurzov a certifikácií, proaktívne samoštúdium.
  • Zapojenie sa do tímových činností: tvorba článkov na našom komunitnom webe HackingLab, interné vzdelávacie workshopy, možnosť prezentovania na konferencii SECURITY.
  • Aktívne sa podieľať na rozvoji divízie – rozvoj testovacích metodológií, spolupráca v tíme.
Čo od teba očakávame:
  • Znalosť nástrojov a postupov penetračného testovania informačných systémov.
  • Znalosť bezpečnostných princípov v aspoň jednej z nasledujúcich oblastí: webové alebo mobilné aplikácie, infraštruktúra, WebAPI, Wi-Fi, VoIP, SCADA.
  • Skúsenosť s bezpečnostnými frameworkami ako OWASP, OSSTMM alebo PTES výhodou.
  • Chuť sa stále vzdelávať a posúvať

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Security testování

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Čo všetko Ti ponúkame?

  • samozrejme pracovný notebook aj ostatné potrebné príslušenstvo
  • mobil s dátovým paušálom a výhodné paušály pre blízkych
  • finančnú podporu pri zlepšovaní si certifikácie a rozvíjanie soft skills
  • pravidelné interné workshopy pre vlastný odborný rozvoj a získanie ďalších certifikácií
  • flexibilnú pracovnú dobu
  • home office
  • lekcie cudzích jazykov
  • multisport kartu
  • extra týždeň dovolenky nad zákonom stanovený rámec
  • sick days
  • účasť na Security konferencii
  • pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
  • príspevok na DDS
  • služby online nemocnice ulekara.sk
  • príspevok na narodenie dieťaťa
  • "vernostný program" vo forme darčekov za odpracované roky
  • najrôznejšie aktivity s kolegami vrátane letných i zimných dovoleniek
  • referral program
  • nápoje v office máš samozrejme zadarmo :)

Základná zložka mzdy je od 1500 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od odbornosti, skutočných znalostí, kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Bratislava