IT Konzultant se znalostí skriptování

ABRA Software je součástí technologické skupiny ABRA Holding s českým zázemím a německým kapitálem. Naše softwarové portfolio zahrnuje e-commerce, ERP systém ABRA Gen, aplikace na míru, inteligentní BI nástroj a chytrou webovou aplikaci pro inovativní byznys ABRA Flexi. Působíme v celé ČR, na Slovensku a ve Švýcarsku. Zaměstnáváme přes 300 lidí a náš obrat míří k půl miliardové hranici.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Baví vás instalovat a konfigurovat systémy, hledat technická řešení a máte základy programování?

Přidejte se do zkušeného týmu konzultantů, kde vás vše naučíme. Spolupracovat budete se zajímavými klienty z různých oborů jako jsou VELTEKO, VOPPS, FutureDeal, Jihočeská textilní, MNC Group a s mnoha dalšími firmami, kde budeme náš systém nově implementovat.

V běžném pracovním dni budete:

  • Analyzovat technické požadavky klientů a vymýšlet, jak je zrealizovat.
  • Nasazovat software ABRA Gen u nových zákazníků.
  • Přizpůsobovat systém na míru klientům pomocí krátkých scriptů.
  • Školit uživatele, jak využívat náš systém na maximum.

Jaké schopnosti jsou pro nás důležité:

  • Mírně pokročilou znalost programování/skriptování (na jazyce nezáleží).
  • Touha se učit nové věci.
  • Zájem o oblast podnikových systémů a automatizaci.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    1 rok

Pozice

Specialista ERP (SAP) IT konzultant

Základní dovednosti

skriptování ERP podnikové procesy ekonomické povědomí databáze

Výhodou

programování

Softskills

komunikace analytické myšlení ochota učit se

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

A proč si vybrat ABRA Software?

  • Máme jasnou vizi, strategii a silnou firemní kulturu, které nás posouvají neustále dopředu, za což nám společnost Deloitte udělila ocenění The Best Managed Companies.
  • Porostete spolu s námi: máme vlastní vzdělávací portál ABRA2Grow, firemní knihovnu s aktuálními tituly ze světa IT, ekonomie a osobního rozvoje.
  • Inovace uvádíme do praxe. Spolupracujeme s akademiky a vědci z prestižních institucí a máme tak přístup k nejnovějším poznatkům a technologiím.
  • Pravidelně pořádáme přednášky a workshopy vedené zajímavými osobnostmi a organizujeme firemní akce, kde se sejde celá firma
  • Dostanete notebook a telefon s výhodným tarifem i pro soukromé účely.
  • Plně vám uhradíme Multisport kartu.
  • Po zapracování budete moct využívat home-office dle potřeby.
  • Nabídneme vám smlouvu na dobu neurčitou a 25 dní dovolené.

Informace o pozici

Mzda 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Písek
Termín pro odpověď do 01.09.2023
Termín nástupu 01.09.2023