Digital Lead Management Specialist

Komerční banka náměstí Junkových 2772/1, 155 00 Praha-Stodůlky
Do týmu digitálního prodeje hledáme nového kolegu či kolegyni pro společné budování nového digitálního světa.

Co budete dělat:

  • Zajišťovat implementaci obchodní politiky banky v oblasti digitálních prodejů. Podílí se na definici strategie v oblasti digitálního bankovnictví.
  • Zodpovídat za správu leadů (deklarovaných zájmů zákazníků a potenciálních zákazníků) vytvořených skrz webové stránky a v ostatních digitálních kanálech (mobilní aplikace a internetové bankovnictví) za účelem jejich konverze do prodeje.
  • Podílet se na vytváření lead scoring kritérií pro validaci kvality leadů digitálního a omnikanálového prodeje.
  • Definovat proces zpracování leadů od jejich vytvoření v digitálním kanále po uzavření prodeje a pracuje s marketingovým týmem na nastavení mezitýmového SLA na správu tohoto procesu.
  • Optimalizuje strukturu systému a pracovních postupů pro správu leadů.
  • Analyzovat slabá místa procesu správy leadů digitálního prodeje a navrhuje opravná řešení.
  • Zajišťovat optimalizaci prodejní a marketingové automatizace a vytváří best practices pro zaujmutí a vedení kvalifikovaných leadů skrz prodejní proces.
  • Spolupodílet se na vytváření kontaktní strategie na zákazníky z pohledu digitálního prodeje a na vytváření kampaní za účelem pokrytí nákupní cesty. Od dokvalifikování kleadů (zpětná volání) po onboarding na daný produkt či službu.
  • Vytváří strategii vyživování leadů a řídí programy na vyživování leadů (nurturing campaigns) pro akceleraci digitální nákupní cesty skrz sales funnel.
  • Optimalizovat správu leadů.
  • Spolupodílet se na maximalizaci prodejních výsledků prostřednictvím asociovaného prodeje, cross-sellu na kvalifikované leady již v procesu nákupu.
  • Vytvářet aktivity podporující uzavírání prodejů digitální cestou.

Co od Vás očekáváme:

  • Nadstandardní uživatelskou - Práce s databázemi, vytváření formulářů.
  • Zkušenost s omnikanálovým prodejem a koordinací projektů v omnikanálovém prostředí (digitál, kontaktní centrum, pobočky).
  • Zkušenost s tvorbou a správou leadů. Znalost některého ze systémů prodeje a marketingu jsou výhodou (Adobe, Salesforce, Hubspot atd.).
  • Praktickou zkušenost s tvorbou přímých kampaní a obchodních programů pro podporu prodeje. Velmi dobré projektové řízení a schopnost řídit několik projektů souběžně.
  • Schopnost řešit problémy a přicházet s nápady na jejich odstranění, dobré prezentační schopnosti.
  • Schopnost týmové spolupráce v týmech pokrývajících několik disciplín.
  • Znalost regulatorní/právní rámec trhu finančních služeb výhodou.
  • Základní porozumění banky a bankovního sektoru výhodou.

Jaké jsou benefity?

Co Vám Komerční banka nabízí?

  • Až skončí Covid a vrátíme se do kanceláře, zachováme si i nadále pružnou pracovní dobu i možnost práce z domova
  • Pokud máte rádi charitativní a dobrovolnické aktivity, rádi vás do nich zapojíme
  • V době covidu, kdy je většina z nás na HO, oceníte bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenci pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaši skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • A když to situace opět dovolí, tak opět využijete i zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků
  • Na centrále na Vás čeká moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B), v budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola, zvýhodněná čistírna/prádelna nebo cvičebna

Hledáme

Česky - domluvit se
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    náměstí Junkových 2772/1, 155 00 Praha-Stodůlky