IT business analytik pro top projekty connectivity a mobility

Naším posláním je pomocí ICT technologií usnadnit lidem život, zefektivnit jejich práci a firmám poskytnout konkurenční výhodu. Zkrátka - dáváme technologiím smysl. I když jsme každý jiný, sdílíme společné vize a hodnoty a vzájemně se podporujeme. A protože pořád rosteme, zrovna teď máme příležitost pro další šikovné a přátelské lidi - klidně i 5 :) na pozici:

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

IT business analytik – top zajímavé projekty

O co půjde?

* Spolupráce na inovativních projektech z pozice zkušeného analytika – konzultační činnost, komplexní modelování procesů, řešení z hlediska funkčnosti, dat, procesů ...
* Podpora dalších členů týmu/týmů, IT vývoje, komunikace s top managementem a business managementem/owners
* Zjišťování požadavků zadavatelů projektů, požadavky na návrhy a na změny v procesech a IT aplikacích
* Příprava zadání pro IT vývojáře, spolupráce s testery a dalšími členy týmu
* Zpracování příslušné dokumentace a ověřování řešení
* Analýza přínosů řešení, kontrola stavu projektu a reporting
* Poskytování poradenství pro koncové uživatele po implementaci

Co je fajn znát?

* Praktické zkušenosti s business analýzou IT / nejlépe vývojových projektů
* AJ na komunikativní úrovni
* výborné komunikační dovednosti
* Schopnost analytického a logického myšlení
* Schopnost zjistit a zpracovat velké množství informací
* Znalost standardů a relevantních nástrojů pro analýzu

Jaké to má výhody?

* Příjemné pracovní prostředí v klasických uzavřených kancelářích (aneb dej sbohem openspacu)
* Možnosti osobního a profesního rozvoje / certifikace, kurzy a školení/
* Flexibilní pracovní doba a uvolněná atmosféra, home-office možnosti
* Prostor pro vlastní inovace a nápady
* Získání zkušeností na automotive projektech s nejnovějšími technologiemi
* Občasné cestování a jednání s top managementem v Německu
* Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod (od HW vybavení, přes stravenky, sick-days, homeoffice, karta Multisport, kurzy AJ, až po vstupenku do ZOO a další benefity, které nám doporučí sami kolegové)

Zaujali jsme Vás a chcete vědět, jak dál?

Pošlete nám pár slov o Vás, co Vás baví, co umíte a co profesně plánujete.

Můžete nám zaslat klasické CV, nebo odkaz na Váš LinkedIn profil.

Těšíme se na případné reakce!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior

Pozice

Analytik Architekt

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Mladá Boleslav