SAP konzultant

Nechceš už jezdit od klienta k dalšímu? Sníš o své židli a klidné kanceláři? Máš chuť vybudovat smysluplný systém, který nám pomůže při správě nejen výrobních dat a který si budeš tunit k dokonalosti? Super! Hledáme se navzájem:-)

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Hledáme samostatného a zkušeného SAP konzultanta (modul MM, SD, WM), který se chce podílet na dlouhodobém vývoji, testování, implementaci a zdokonalování systému ve výrobním závodu. Nabízíme výzvy:

  • Nastavení a specifikace konceptů
  • Konfigurace a přizpůsobení stávajícím systémům
  • Odpovědnost za obsah testovacích skriptů
  • Testování funkčnosti a podpora při implementaci
  • Tvorba podkladů a dokumentace pro následné školení
  • Uživatelská podpora
  • Samostatné vedení svěřených projektu

Pojďte s námi do toho, pokud máte:

  • Dobrou znalost systému SAP, ideálně moduly MM, SD, WM
  • Přehled o materiálovém toku společnosti, orientaci ve firemních procesech
  • Praxe na podobné pozici a znalost dalších souvisejících modulů výhodou

A splňujete následující obecné požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání, zaměření IT, ekonomika nebo management (důležitější, než VŠ je pro nás praktická zkušenost)
  • Komunikativní AJ nebo NJ (slovem i písmem),
  • Schopnost prezentovat a předat informace
  • ŘP - pro občasné cestování v rámci společnosti

Co nabídneme my Vám?

  • Možnost realizovat své nápady
  • Příležitost poznat moderní technologie automotive společnosti
  • Mladý kolektiv a moderní zázemí

K tomu ještě spoustu benefitů:

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. a 14. plat
  • Bonus za nekouření 500 Kč/měsíčně
  • Obědy za 19 Kč
  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
  • Letní tábor pro děti
  • Příspěvek na masáže apod.
  • Příspěvek na umístění dítěte v nestátním předškolním zařízení ve výši 2000 Kč/měsíčně
  • Firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy
  • Odměny za darování krve nebo kostní dřeně až 5000 Kč
  • 5 týdnů dovolené

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Vzdělání:

Pozice

IT konzultant Specialista ERP (SAP)

Základní dovednosti

SAP

Výhodou

znalost materiálového toku ve výrobní společnosti další moduly

Softskills

schopnost předat info dál/školit

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Nymburk