IT aplikační specialista

HOFIREK CONSULTING Praha 70 000 Kč / měsíc
Zajímavá příležitost k rozvoji v rámci IT týmu mezinárodní společnosti provozující síť zdravotnických a rehabilitačních zařízení.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Zajištění fungování IT řešení a souvisejících služeb ve společnosti - budete nastavovat přístupy, ale také řešit složitější problémy
  • Administrace systému Helios Orange, aplikace podnikového portálu.
  • Budete se podílet na řešení nastavení aplikací – komunikace s externím dodavatelem
  • Zlepšování IT aplikací na lokální úrovni, realizace datových integračních projektů
  • Budete se podílet na aplikační strategii celé skupiny

Jaké jsou Vaše zkušenosti:

  • Máte praxi v administraci IT systému (ideálně Helios Orange)
  • Výbornou znalost MS Office, znalost SQL výhodou
  • Znalost aplikační podpory min. L1
  • Zkušenosti se skriptovacími jazyky
  • Aj – středně pokročilá

Kromě toho hledáme člověka, který má chuť pracovat na sobě a učit se nové věci J

Co vám můžeme nabídnout:

  • Možnost rozvoje a růstu u perspektivního zaměstnavatele
  • Přátelské a podporující prostředí
  • Kancelář s výhledem na Václavské náměstí
  • Zajímavé finanční ohodnocení a štědrý balíček benefitů
  • Možnost využití sítě zdravotnických zařízení za zvýhodněných podmínek pro Vás i Vaše blízké

Ráda vám sdělím více na hamouzova@hofirek.cz nebo 724 502 311

Jaké jsou u nás benefity?

  • Krásná kancelář v centru Prahy s výhledem na Václavské náměstí
  • Atraktivní finanační ohodnocení + kvartální bonusy
  • možnost využití zdravotnických a rehabilitačních služeb za zvýhodněných podmínek pro Vás a Vaše blízké
  • 5 týdnů dovolené
  • mobil a zvýhodněné tarify pro redinné příslušníky
  • Multisport karta
  • samostatné kanceláře bez Open space!

Proč si vybrat tuto nabídku?

Možnost rozvoje, práce na samostatných různorodých projektech, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, dobrý tým a kolegové

Hledáme

ERP (Helios)
MS Office
Analytické myšlení
systematičnost
proaktivní přístup
samostatnost
cílevědomost
Česky - domluvit se
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Junior
Praxe: 1 rok
Vzdělání

Výhodou

SQL
JavaScript

Nabízíme

  • Plat
    50 000 - 70 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Homeoffice
    Možný
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Interní označení pozice
  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Praha