Vývojář – vývoj paralelních aplikací

IT4Innovations národní superpočítačové centrum poskytuje českým i zahraničním výzkumným týmům z akademické sféry i průmyslu nejmodernější technologie a služby v oblasti vysoce výkonných výpočtů, numerických simulací, datových analýz a umělé inteligence. V současné době provozujeme čtyři superpočítače: Anselm, Salomon, Barbora a specializovaný systém DGX-2 pro výpočty v oblasti umělé inteligence. IT4Innovations je také výzkumným centrem se silnými mezinárodními vazbami. Více na www.it4i.cz.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Do Laboratoře pro výzkum infrastruktury hledáme do týmu zabývajícím se vývojem softwarového nástroje ESPRESO (http://espreso.it4i.cz), který je hodnocen jako výzkumná vlajková loď centra (https://www.it4i.cz/vyzkum/nase-vyzkumne-aktivity) zaměstnance na pozici:

Vývojář inovačních technologií – vývoj paralelních aplikací

Vybraný kandidát se bude podílet na:

  • vývoji uživatelsky orientovaného www rozhraní pro správu výpočetních úloh na HPC a cloudové infrastruktuře.
  • aktivně zapojovat do řešení národních i mezinárodních výzkumných projektů,
  • výzkumné a publikační činnosti včetně prezentace svých výsledku na mezinárodních konferencích.

Očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti IT, min. požadovaný stupeň Bc. v době nástupu,
  • praxe min. 1 rok,
  • zkušenosti s Linuxovými operačními systémy,
  • znalost vývoje aplikací v C# a OOP,
  • zkušenosti s vývojem www aplikací - JavaScript, React, Electron,
  • výhodou jsou následující zkušenosti:
  • znalost vývoje aplikací v Python, C++
  • zkušenost s implementací paralelních algoritmů a vývojem paralelních aplikací,
  • zkušenost s verzovacími nástroji (git),
  • ochota dále se vzdělávat,
  • aktivní znalost anglického jazyka.

Termín nástupu:

  • dle dohody.

Typ práce:

  • plný pracovní úvazek,
  • pracovní poměr na dobu určitou.

Přihlášky doložené motivačním dopisem a životopisem zasílejte do 21. 10. 2020 na emailovou adresu petra.brozova@vsb.cz, do předmětu emailové zprávy uvádějte prosím „VŘ na pozici Vývojář inovačních technologií“.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Python developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení dle zkušeností kandidáta, minimální nástupní mzda 40 000 Kč,
  • možnost doktorského studia v oblasti HPC,
  • hlavní pracovní poměr,
  • zajímavou práci v mladém kolektivu,
  • možnost dalšího vzdělávání skrze pořádaná školení, účast na mezinárodních konferencích, workshopech a stážích,
  • 6 týdnů dovolené,
  • pružná pracovní doba a možnost práce z domova,
  • možnost závodního stravování,
  • moderní pracovní prostředí.

Informace o pozici

Mzda 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště IT4Innovations, VŠB-TUO, Ostrava - Poruba