FrontEnd(React.js) Tech Lead

Homeoffice Remote HPP Freelancer
Think Easy s.r.o. Žitomírská 599/38, Praha 10 80 000 Kč / měsíc
Termín pro odpověď do 31.12.2020
Pro náš startup plný mladých, dynamických lidí, které baví vyvíjet software hledáme n Tech Leada na FrontEnd, který nás technologicky posune ještě o úroveň výš, jelikož se stále chceme zlepšovat. Zajímáme se o inovativní technologie, abychom zajistili co největší uživatelský komfort jak firmám, tak jednotlivcům. Co děláme? - Webové aplikace(SPA, PWA), mobilní aplikace(React Native, Kotlin), Informační systémy a IoT.

Náplň práce:
* Doporučení nových technologií a pracovních postupů
* Analýza a architektonický návrh nových projektů z pohledu FrontEndu
* Vedení týmu(výhodou)
* Práce na složitějších částech projektů

Na jak dlouho?
* Je možnost pracovat per-project
* Je možnost jednorázové spolupráce - zlepšení našich procesů a architektury projektů na FE
* Je možné spolupracovat dlouhodobě

Komu by mohla tato pozice vyhovovat?
* Někdo, kdo má ambice stát se vůdčí osobností v agentuře
* Někdo, kdo má své zakázky, ale rád by souběžně vyzkoušel i práci v agentuře
* Někdo, kdo chce změnu oproti korporátu
* Někdo, kdo si chce šáhnout na vývoj mobilních appek v React Native

Jaké jsou u nás benefity?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Snack Bar
  • Účasti na konferencích
  • Teambuildingy
  • Získání nových znalostí a zkušeností
  • Osobní ohodnocení vyplácíme i v kryptoměnách
  • Možnost spolupráce na závěrečných pracích
  • Herna v kanceláři(Šipky, Kulečník, Ping Pong)

Proč si vybrat tuto nabídku?

Pracujeme v útulné kanceláři v Praze s dobrou dostupností MHD a možností parkování u kanceláře. Jsme mladý kolektiv, kterému nechybí smysl pro humor a na nic si nehrajeme. Potrpíme si na osobní přístup a pravidelně se se všemi zaměstnanci scházíme a diskutujeme o úspěších firmy.

Hledáme

React.js
Unit testy
Redux
Typescript
HTML/SASS
REST API
React Hooks
I18N
Optimalizace performance v React.js
Týmový hráč
Flexibilita
Kreativita
Analýza a architektonický návrh projektu z pohledu FE
Česky - domluvit se
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert
Praxe: 2 roky

Výhodou

Pixel perfection
React Native
GraphQL
Thunk
CocoaPods
Syled-Components
React Navigation
MobX
Realm

Nabízíme

  • Plat
    80 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat Podíl
  • Vzdálená práce
    Homeoffice Remote
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek Částečný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Žitomírská 599/38, Praha 10
  • Termín pro odpověď do
    31.12.2020
  • Termín nástupu
    01.02.2021