.NET developer pro unikátní projekt

Máte zkušenosti s .NET či ASP.NET platformou a preferujete vývoj v C#? Pojďte zkusit práci na naší unikátní aplikaci Worklio!

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Náš nový stejnojmenný produkt (Worklio), je platforma mzdového softwaru pro společnosti outsourcující řízení lidských zdrojů, mzdové účetnictví, benefity, zaměstnanecké náhrady a další agendu jako např. docházkový systém. Tento produkt je určen výhradně pro trh ve Spojených státech, blíže na webu www.worklio.com.

Jako zaměstnavatel (pobočky v USA a ČR) dáváme možnosti jak mladým talentům, tak i zkušeným profesionálům. V současnosti potřebujeme rozšířit své řady a hledáme nové kolegy na pozici .NET developer pro posílení našeho týmu v Brně.

Jaké bude Vaše pracovní náplň?

  • Práce s týmem zkušených vývojářů na vytváření webových řešení pro účely našich business aplikací.
  • Design, vývoj a udržování modulů webů podle zadaných specifikací a požadavků projektu.
  • Fixace problémů backendových komponentů.
  • Práce ve vývojovém prostředí Microsoft Azure.

Co od Vás uvítáme?

  • Alespoň 3 roky zkušeností s C# + ASP.NET, MVC nebo ASP.NET Core.
  • Předchozí zkušenost s SQL databází.
  • Angličtina na komunikativní úrovni.
  • Dobrá schopnost pro učení nových technologií.
  • Organizační a komunikační dovednosti.

Pokud Tě naše pozice zaujala, prosím pošli nám tvoje CV společně s referencemi. Budeme se těšit :-)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

.NET ASP.NET C c#

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Příjemné prostředí středně velké společnosti a přátelský kolektiv.
  • Možnost permanentního home-office.
  • Perspektivní kariéru v rychle se rozvíjejí společnosti.
  • Prostor pro osobní a karierní růst.
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno, Bohunická 67