Ředitel/ka úseku podpory zákazníků

Věříte, že jdou technologie a zdravotnictví dohromady? My ano! Hledáte smysluplnou a stabilní práci, ve které dostanete dostatek prostoru pro vlastní realizaci? Jste komunikativní, samostatný/á, ale zároveň vám nevadí práce v menším týmu? Tak to bychom si mohli rozumět!

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jsme STAPRO, česká společnost, která vyvíjí software pro všechny oblasti zdravotnictví. Nemocnicím a dalším poskytovatelům zdravotní péče dodáváme naše systémy a další služby tak, aby se zdravotnický personál mohl plně soustředit na to nejdůležitější - lidské životy. Pojďte nám pomoct usnadnit zdravotníkům jejich náročnou práci!

Profil ideálního kandidáta????
Silná osobnost, která je jako ředitel/ka úseku podpory zákazníků zodpovědná za strategické řízení a rozvoj svěřené oblasti. Hlavní odpovědností je zajistit vysokou kvalitu služeb a spokojenost našich klientů, včetně interních zákazníků.

Náplní práce je zejména:

  • Definovat, obhájit a zajistit realizaci strategie úseku podpory zákazníků.
  • Navrhovat, řídit a koordinovat tvorbu plánů, popisů procesů a návrhů produktů a služeb s důrazem na obchodní strategii společnosti.
  • Úzce spolupracovat s ostatními úseky při tvorbě a naplňování firemní strategie.
  • Monitorovat, analyzovat a optimalizovat procesy zákaznických služeb.
  • Pravidelně sledovat a vyhodnocovat spokojenost zákazníků.
  • Navrhovat a realizovat nápravná opatření.
  • Řídit proces připomínek a reklamací.
  • Realizovat SLA projekty a Outsourcing provozu informační infrastruktury zákazníků.
  • Udržovat a rozvíjet vztahy se zákazníky s důrazem na dlouhodobou spokojenost a obchodní potenciál.
  • Řídit a poskytovat služby interního IT.
  • Vést, motivovat, hodnotit a kontrolovat výkon podřízených zaměstnanců.

Jak to vypadá z pohledu organizační struktury?

Ředitel/ka úseku podpory zákazníků je součástí nejvyššího vedení společnosti a přímo podřízen/a CEO. V úseku pracuje cca 60 zaměstnanců, kteří jsou rozděleni do 6 týmů dislokovaných napříč ČR.

Jaká jsou naše očekávání? ????

  • Prokazatelná zkušenost s řízením agend v oblasti zákaznické podpory.
  • Prokazatelná zkušenost s vedením lidí/manažerskou činností.
  • Znalost prostředí zdravotnictví je velkou výhodou.
  • Vynikající komunikační a prezentační schopnosti.
  • Samostatnost, důslednost, preciznost, orientace na zákazníka a schopnost týmové práce.
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.

Zní to zajímavě? Ozvěte se nám, připojte CV. My se Vám brzy ozveme a domluvíme se na dalším postupu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Ředitel, CIO

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co naopak nabídneme vám? ????

  • Smysluplnou, odpovědnou a tvůrčí práci ve stabilní a rostoucí firmě. ????
  • Služební vůz i pro soukromé účely.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Roční prémie při plnění ročního plánu. ????
  • Flexibilní pracovní dobu, 5+1 týdnů dovolené a 5 sick days, které můžete kdykoliv využít. ????
  • Veškeré potřebné vybavení k práci ???? a zázemí příjemné kanceláře. ????
  • Penzijní připojištění, nadstandardní preventivní lékařskou péči nebo třeba hrazené očkování proti chřipce. ????
  • Příspěvek na stravování a sportovní aktivity, hrazenou výuku angličtiny a spoustu dalších benefitů. Všechny výhody s vámi rádi probereme přímo na online pohovoru. ????

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno, Ostrava, Pardubice, Praha