IT/Business Analyst

Homeoffice Remote Freelancer
Neovia Praha Navrhni si plat
Hledáme externího IT analytika do týmu, jehož cílem je postupně nahradit stávající monolitický dávkový bankovní systém KBI novým online systémem (Temenos T24 Transact). Tým pracuje na agilních principech.

Popis pozice:

  • Spolupráce na integraci systému do prostředí banky
  • Spolupráce na parametrizaci systému, lokalizaci, customizaci, integraci a klientské migraci
  • Návrh a analýza migračních procesů
  • Mapování svěřené domény a komunikace s business partnery
  • Práce s požadavky a back-logem
  • Příprava řešení i dokumentace, tvorba uživatelské dokumentace
  • Komunikace se zahraničními dodavateli v angličtině

Požadovaná znalosti:

  • Praxe v oblasti Business/IT analýzy a v návrhu řešení
  • Znalost nástrojů a metodiky pro BU/IT analýzu a modelování procesů (MS Visio, Enterprise Architect, UML, BPMN, UIX)
  • Znalost SOA Architektury

Ostatní požadavky:

  • Analytické myšlení na velmi dobré úrovni, prezentační a komunikační dovednosti
  • Schopnost základní orientace v datech a datových strukturách, výhodou znalost SQL
  • Znalost příslušných bankovních procesů a prostředí – výhodou
  • Znalost anglického jazyka (min. na úrovni B2) – nutno pravidelně komunikovat se zahraničními dodavateli
  • Zkušenost s prací v týmu v agilním prostředí

Co je potřeba

  • Úroveň
    Junior Medior Senior Expert
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice Remote
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Freelancer
  • Místo pracoviště
    Praha