IT ANALYTIK CRM

Parta lidí, která miluje systémy, život, propojování a informace. Některé z nich kdysi rodiče nutili hrát na klavír, když se v notách objevil # a k tomu C, bylo jasno. :) I Tobě věštili jinou budoucnost, ale IT svět Tě úplně pohltil? Jsi náš člověk!

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

U nás se nudit nebudeš. Tvé analytické buňky budou prozkoumávat systémy pro fakturaci energií, vše budeš dokumentovat v rámci kompletního business procesu. Pokud máš praxi jako Enterpise architekt - skvěle!

UML diagramy - jasné, stručné výstižné - Tvůj denní chleba, ve kterém předáš zadání programátorům.

Budeš mluvit s mnoha lidmi v týmu, budeš předávat i nasávat informace. Ve firmě se všichni znají, korporát tady zavádět nebudeme. Bez IT angličtiny se také neobejdeš, tedy na pohodu :)

Tvými spojenci budou z jedné strany Konzultant, z druhé strany programátor.

Mzda? Pojďme si říct Tvé představy a zkušenosti, pojďme se navzájem nejdříve pochopit.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik Enterprise architekt

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Ostrava