Analytik pokladních systémů (m/ž)

Homeoffice HPP
Lidl Česká republika v.o.s. Praha 5 Stodůlky Navrhni si mzdu
Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme stabilní pracovní prostředí.

Pracovní náplň

  • analýza a ověření nových funkcionalit i nových typů HW v oblasti pokladního řešení, konfigurace, testy funkčnosti
  • hledání a podrobné analyzování případných chyb SW a jejich reportování dodavateli pokladního řešení
  • spolupráce s testery – funkční testy, spolupráce na regresních testech i pokročilé automatizaci
  • částečná příprava testovacího prostředí, jeho kompletace po HW i SW stránce
  • účast na mezinárodních workshopech ohledně nových komplexních verzí a funkcí POS
  • komunikace s IT partnery v jednotlivých zemích

Váš profil

  • 4 roky praxe na obdobné pozici
  • SŠ/VŠ vzdělání (IT obory výhodou)
  • aktivní znalost AJ podmínkou (úroveň min. B2)
  • zkušenost s analýzou SW produktů
  • znalost nástrojů Confluence a JIRA výhodou
  • znalost Windows 7/10 prostředí na úrovni pokročilého uživatele (event logs, správa běžících služeb apod.)
  • základní znalost SQL
  • zkušenost s problematikou pokladních systémů vítána
  • spolehlivost, zodpovědnost a schopnost plnit samostatně úkoly

Co je potřeba

  • Úroveň
    Medior Senior Expert
  • Praxe
    3 roky
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Mzda
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Jaké jsou benefity?

  • Smlouva na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • 25 + až 5 dní dovolené (za každý rok ve společnosti jeden den navíc až do celkové výše 30 dní za rok)
  • Propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • Příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč
  • Možnost využití home office
  • Jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • MultiSport karta včetně možnosti doprovodných karet
  • Příspěvek na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • Balíček pro nastávající rodiče
  • Finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • Hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka
  • Vitamínový balíček pro podzimní přísun energie

Proč si vybrat tuto nabídku?

Zaměstnáváme více než 12 000 zaměstnanců a patříme tak k významným a stabilním zaměstnavatelům v oblasti provozu a administrativy. Našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Praha 5 Stodůlky
  • Termín nástupu
    01.10.2022