IT Analytik | 6000-8000kč/MD rate

Jsme americký nadnárodní poskytovatel služeb infrastruktury informačních technologií, který navrhuje, staví, spravuje a vyvíjí rozsáhlé informační systémy.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

Analytický a technický design řešení nových rozvojových požadavků domén různých bankovních produktů - celkový detailní design řešení

  • design interfejsů/rozhraní jednotlivých artefaktů (Class model requestu, response, event payloadu, atd. pro potřeby Generování a další automatizace) v EA
  • design logiky (behavior) artefaktů - hlavně formou Activity diagramů, vč. mapování dat mezi modely, kompenzačních toků, postupů pro zpracování chyb, atp.

Práce s relační DB (Oracle)

  • kontrola dat
  • návrh migračních DB postupů (skriptů)
  • návrh opravných DB postupů (skriptů)

  • spolupráce s architektem (určuje high-level design celého řešení)
  • spolupráce s DEV a TEST týmem (u dodávky)

Koordinace dodávky

  • dekompozice návrhu pro DEV a TEST s ohledem na optimalizaci rozdělení prací a časování dodávky
  • konzultační podpora u deploymentu (časování a závislosti, postupy)
  • komunikace se zadavatelem v rámci celého vývojového procesu, podpora u řešení chyb

POŽADAVKY:

  • Orientace v architekturních/integračních konceptech (DDD, SOAP služby, REST služby, Commandy, Eventy (MessageQueueing), sync/async komunikace, transakční zpracování, atp.)
  • Zkušenosti s EA alespoň na úrovni mediora (ideálně seniora)
  • Schopnost abstraktního myšlení, generický přístup k designu částí projektu
  • Pečlivost, smysl pro detail

O projektu:

  • Nástup od 1.5.2024
  • 2 dny onsite Praha
  • IČO: 6-8000MD rate

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

IT Analyst

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha, 2 dny on-site/ 3 dny off-site