Angular Senior Developer

Hledáme externího vývojáře do týmu, který pracuje na vývoji aplikace pro internetové bankovnictví. Tým funguje na agilních principech.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Angular Developer_Senior

Technologie: Angular, RXJs, Swagger, GIT

Alokace: Full-time

Lokalizace: Praha

Nástup: ASAP

Délka alokace: Dlouhodobá spolupráce

Angličtina: Alespoň pasivní znalost (aktivní znalost výhodou)

Level seniority: Senior

Popis pozice:

  • Vývoj frontendu v Angular pro aplikaci v microservisní architektuře
  • Programování v Typescript/Angular na základě funkčních požadavků
  • Integrační a Unit testování
  • Tvorba technické dokumentace v Swagger
  • Kontrola dodržování vývojových standardů

Požadovaná znalosti:

  • HTML, SCSS, bootstrap, ngx-bootstrap
  • OOP, design patterns, UML
  • Typescript a Javascript
  • Angular (webpack, ng-cli, karma, rxjs, Observable/Subject, Providers, Forms, Binding, component, service, module, pipe, directive)
  • Swagger, swagger-codegen
  • REST, yaml, JSON
  • GIT (Pull-requests, merge, rebase, cherry-pick, branching)

Ostatní požadavky:

  • Znalost principů architektury microservices na základní úrovni
  • Základní chápání enterprise architektury, ideálně JEE a webové aplikace
  • Znalost Java, Domain driven design a Redis
  • Komunikační protokol STOMP
  • Znalost práce s Enterprise Architect
  • Schopnost přizpůsobit se vývojovým standardům organizace (guidelines)

Nice to have:

  • Znalost kubernetes, docker, jenkins
  • Přesah do service designu, UX

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Angular developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Multisportka

Týden dovolené navíc

Home office

Různorodé projekty

Kariérní růst

Inhouse training

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha, Stodůlky