FE Angular developer

Máš chuť podílet se na vývoji platformy, díky které mohou naši klienti změnit své prostředí na paperless office? Zajímají tě technologie kolem biometrického a elektronického podpisu a digitální správa BPMN workflow? Do našeho produktového týmu NOTIX paperless, který pomáhá firmám převést jejich stávající agendy do elektronické podoby, hledáme posilu v podobě Angular developera.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

NA ČEM BUDEŠ V NOTIXU PRACOVAT?

  • Rozvoj našeho vlastního produktu po stránce architektury a funkčností.
  • Spolupráce na dodávkách projektů ke klientům.
  • Podpora a rozvoj už dodaných projektů.
  • Podepisování dokumentů pomocí certifikátů a rozšíření o další podepisovací metody.
  • Implementace state managementu do front-end aplikací.
  • Přístupnost našich front-end aplikací a zdokonalení performance.

…..a mnoho dalšího.

CO BYS MĚL ZNÁT?

  • Angular 13+
  • Angular CLI
  • Material Design pro Angular
  • State management pomocí NGRX knihovny
  • RESTful API principy (Swagger)
  • HTML5, CSS3 (SASS)
  • GIT, Bitbucket
  • Chuť se seznamovat s novými technologiemi.
  • Komunikativnost a koordinační vlohy.

CO SE TI BUDE HODIT?

  • NPM + NodeJS
  • NX Dev Tools
  • Znalost tvorby dynamických formulářů ve Form.io
  • BPMN.io
  • Docker, Jenkins, Linux

NA CO SE MŮŽEŠ V NOTIXU TĚŠIT?

  • Na super kolegy.
  • Na možnost částečné práce z HomeOffice (v kanceláři se rádi potkáváme alespoň 2 dny v týdnu )
  • Na možnost realizovat svoje nápady.
  • Na práci, o které rozhodně nemůžeme říct, že by to byla rutina.
  • Na březnové firemní Alpy a další stmelovačky.
  • Na nekorporátní prostředí.

A my se těšíme na TEBE!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Angular developer Angular developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4
Termín nástupu 04.06.2024