Front-End developer (m/ž)

Líbí se vám agilní práce a chcete neustále rozvíjet své zkušenosti? Pro společnost ENGEL, přední firmu ve svém oboru, hledáme do jednoho z našich týmů zkušeného vývojáře, který se zajímá o moderní webové technologie a rád by se podílel na vývoji aplikací, které budou efektivně využívány našimi kolegy nebo zákazníky.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Vaše úkoly:

  • komunikace v angličtině a spolupráce s mezinárodními týmy
  • vytváření aplikací, které jsou užitečné nejen pro zaměstnance společnosti ENGEL, ale i pro zákazníky
  • psaní kódu, který je čistý, udržitelný a otestovaný
  • práce v týmu podle agilní metodiky SCRUM
  • analyzovaní problémů a navrhování jejich řešení
  • vytváření návrhových vzorů

Váš profil?

  • vysokoškolské vzdělání (se zaměřením na IT) nebo ukončené středoškolské vzdělání s praxí
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni (min. B2).
  • angular, Typescript
  • CSS or SCSS
  • Unit, Integration, UI and E2E testing
  • websockets

Co pro Vás bude výhodou?

  • praxe 3 a více let na obdobné pozici
  • znalost postgreSQL nebo jiného databázového systému
  • zkušenosti s prací v agilním vývoji Agile/SCRUM
  • microservice Architecture

Zkušenosti s:

  • azure DevOps, TFS
  • kafka
  • keycloak
  • monorepo
  • JFrog Artifactory

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Angular developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Našich zaměstnanců a jejich práce si vážíme a proto se snažíme kromě zajímavé a atraktivní mzdy jim zpříjemnit pracovní život v ENGELu i dalšími zajímavými benefity:

  • mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou
  • 25 dní dovolené (1 týden na rámec Zákoníku práce)
  • mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • 1x ročně Flexi Pass
  • garantované každoroční navýšení mzdy
  • odměny za věrnost společnosti
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • prémie za hospodářský výsledek firmy
  • dary při životních výročích
  • příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • finanční dar při narození dítěte
  • prémie za doporučení nových kolegů
  • očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
  • firemní fyzioterapeut
  • přístup k UDEMY business

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště České Budějovice
Termín nástupu 23.11.2023