Angular Developer

Hledáme seniorního Angular Developera, který má schopnost nejen navrhovat a psát dobrý kód, ale také tvořit kvalitní testy, pro firmu věnující se oblasti obchodu, financií a realit.

  • Senior
  • Expert
  • HPP
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Integra EMEA
  • Full remote, Praha, Plzeň, České Budějovice

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Všechny naše systémy jsou hojně využívány a jejich rozvoj řešíme napřímo i s obchodní částí - IT je ve
    sparringové pozici k businessu.
  • Jsme špičkově silní v backendu, výpočtech, datech, architektuře, DevOps a chceme být silnější i na
    frontendu.
  • Hledáme k sobě frontendové sparring partnery, kteří jsou na vysoké profesní úrovni a budou
    s námi sdílet vášeň tvořit skvělé věci. Pokud se k nám přidáte, můžete očekávat, že budete tvořit skvělé a moderní věci s velkým dopadem na uživatelskou bázi – ať už je touto několikatisícová obchodní síť nebo naši klienti, kterých máme stovky tisíc.

POŽADAVKY:

  • Znalost Typescriptu, HTML a CSS (SCSS) a tvorby responzivního webu
  • Znalost REST API
  • Znalost Angular Material nebo OpenAPI Specification
  • Schopnost nejen navrhovat a psát dobrý kód, ale také tvořit kvalitní testy

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Angular developer

Základní dovednosti

Angular Typescript HTML CSS

Výhodou

Angular Material OpenAPI

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Skvělou příležitost k seberealizaci – ať už FE nebo např. i ideace IT produktů
  • Zázemí silné, ryze české, společnosti
  • Kreativní svobodu odpovídající Vašemu přínosu
  • Odměnu odpovídající zkušenostem a schopnostem
  • Remote s možností využít naše kanceláře v Praze, Plzni nebo Českých Budějovicích

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 90 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Full remote, Praha, Plzeň, České Budějovice