Cloud Infrastructure Engineer

Hledáme cloudové specialisty (Azure/Google) pro německou banku s kancelářemi v Praze a Brně.

  • Homeoffice
Mzda
110 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co bude náplní práce?

  • Zajištění podpory cloudové infrastruktury
  • Vývoj a implementace nových modůlů
  • Instalace, konfiguraci a ověření cloudových komponent
  • Testování technických aplikací a návrhy testů
  • Řešení problémů s přídavnými moduly
  • Tvorba technické dokumentace
  • V případě potřeby podpora na zavolání a mimo pracovní dobu

Co od vás očekáváme?

  • Dobrou znalost Linux (RHEL) a Microsoft (Windows)
  • Zkušenost s virtualizací
  • Orientaci v cloudových a clusteringových technologiích (Containers, Docker, OpenShift, Kubernetes)
  • Znalost scriptování (Python, PowerShell) a zkušenosti s DevOps
  • Proaktivní, na cíl a zákazníka orientovaný přístup
  • Ochotu spolupracovat v týmu, předávat své znalosti i učit se novým věcem
  • Logické a analytické myšlení
  • Komunikativní angličtinu (němčina výhodou)

Práce je na HPP s Home Office 50%.

Firma nabízí mnoho skvělých benefitů jako například 6 týdnů dovolené, 6 sick days a až 30 dní placené nemocenské.

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Azure admin

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 90 000 - 110 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha, Brno