Databázový Administrátor (Oracle / MS SQL / PostgreSQL )

Homeoffice HPP
Randstad HR Solutions Praha 8 90 000 Kč / měsíc
Pro našeho klienta, českou finanční společnost, hledáme kolegu do týmu databázových administrátorů, který se bude podílet na podpoře denního provozu a správy databázových systémů, které jsou klíčové pro chod systémů ve společnosti.

vaším úkolem bude

  • Administrace databázových systémů na platformách Oracle (18c, 19c), MS SQL (2014, 2016), PostgreSQL, MySQL/MariaDB
  • Instalace a údržba aktuálnosti databázového SW, průběžné zavádění změn, aktualizací a bezpečnostních záplat
  • Správa konfigurací dle provozních podmínek aplikací
  • Údržba zálohovacích postupů a nastavení, dohled nad výkonem zálohování
  • Ladění výkonových parametrů databází
  • Průběžný dohled nad provozem databázových systémů, řešení poruch a závad v režimu 24x7
  • Spolupráce na projektových řešeních s vývojovými týmy, poskytování součinnosti při zavádění změn do aplikačních vrstev infrastruktury
  • Specifikace požadavků na související vrstvy infrastruktury (HW/OS, licenční požadavky, atd.)
  • Spolupráce na návrzích budoucích konfigurací databázových systémů v prostředí vícenásobných informačních systémů s využitím virtualizace

Jaké jsou u nás benefity?

  • Zajímavou a především různorodou práci v moderním prostředí
  • Práci na projektech s moderními technologiemi a přístupy
  • Práci v dynamickém prostředí moderní banky
  • Výrazný prostor pro seberealizaci
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, 3 dny Sick-days, 3 dny Extra days, stravenky, zvýhodněné firemní produkty, atd.)

Proč si vybrat tuto nabídku?

- stabilní společnost - tým zkušených IT specialistů

Hledáme

Oracle
MS SQL
shell scripting
OS linux
OS Windows
Česky - plynule
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert
Praxe: 2 roky
Vzdělání
Vzdělání

Výhodou

PostgreSQL
MariaDB
MySQL

Nabízíme

  • Plat
    70 000 - 90 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Inovační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Praha 8