SQL Server Data Administrator - senior

Komerční banka náměstí Junkových 2772/1, 155 00 Praha-Stodůlky
Máte zkušenosti s SQL, laděním SQL dotazů a databázovým systémem MS SQL-Server? Máte základní znalost serverových OS (Unix, Windows)? Chcete mít možnost spolupracovat na neustálém zlepšování svěřených oblastí? Pokud na tyto otázky odpovíte ano, pak hledáme právě Vás! Pojďte se stát součástí našeho týmu IT Provozní podpora!

Co Vás čeká v prvních dnech?

  • Absolvujete úvodní představení Komerční banky
  • Krátký čas strávíte s blokem povinných úvodních školení
  • Získáte informace o týmu IT Provozní podpora, o jeho klíčových lidech a o portfoliu systémů, o které se stará

Co bude dál?

  • Budete se seznamovat s jednotlivými částmi IT infrastruktury. V tom Vám pomohou kolegové z týmu
  • Vaší náplní bude dopadová analýza připravovaných změn, implementace změn do provozu, datová administrace (manuální opravy dat, ladění SQL dotazů, řešení performance incidentů atd.)
  • Komunikace se supportními a projektovými týmy
  • Dále budete vytvářet a aktualizovat dokumentaci (pravidla pro dodávky, doporučované postupy apod.)
  • Spoléháme na Vás také sledování trendů týkajících se oblasti informačních technologií (zejména oblasti DB)
  • Budete součástí komunity odborníků, kteří se starají o provoz IT v KB

Co od Vás očekáváme?

  • Pokročilá znalost MS SQL-Server
  • Základní znalost serverových OS (Unix, Windows)
  • Znalost skriptovacích jazyků operačních systémů (bash, windows shell)
  • Časová flexibilita (držení pohotovostí – podpora 24x7)
  • Analýza a řešení problémových stavů, ladění výkonu
  • Ochota učit se nové technologie, samostatnost, pečlivost a přesnost
  • Zvládnutí práce pod stresem, schopnost samostatně řešit náročné úkoly
  • Analytické schopnosti, komunikační schopnosti, proaktivní přístup
  • Znalost technické angličtiny
  • Znalost MS Dynamics

Jaké jsou benefity?

Nabízíme Vám

  • Prostor k seberealizaci a možnost odborného i kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění TOP zaměstnavatel 2021
  • Až skončí Covid a vrátíme se do kanceláře, zachováme si i nadále pružnou pracovní dobu i možnost práce z domova
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • V době covidu, kdy je většina z nás na HO, oceníte bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenci pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • A když to situace opět dovolí, tak opět využijete i zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků
  • Na centrále na Vás čeká moderní pracovn&ia

Hledáme

Česky - domluvit se
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    náměstí Junkových 2772/1, 155 00 Praha-Stodůlky