vedoucí oddělení správy informačních systémů odboru informatiky

Bije ti srdce pro Jižní Moravu? HLEDÁME SRDCAŘE!

  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Charakteristika vykonávané práce: Vedoucí oddělení správy informačních systémů odboru informatiky zastřešuje činnost oddělení, které se zabývá zejména podporou programových řešení v rámci Krajského úřadu Jihomoravského kraje (ekonomický systém, spisová služba, personalistika, GIS, tvorba certifikátů, tisková řešení, ...) a dále i správou webových připojení k centrálně provozovaným agendám (CzechPoint, dotační systémy Benefit,..). V rámci oddělení jsou zajišťovány úkoly i v oblasti webové prezentace dat, správy databází, technické podpory uživatelů (včetně správy HW) i audiotechniky v zasedacích místnostech úřadu. Podílí se na realizaci projektu „Krajské služby eGovernmentu v Jihomoravském kraji“ a odpovídá za realizaci jeho částí spadající do působnosti oddělení.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

DB admin

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • stabilní zaměstnání ve veřejné správě na dobu neurčitou,
  • osobní příplatek a odměny odpovídající dosahovaným výsledkům,
  • pět týdnů dovolené, sick days,
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Benefits Card,
  • zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení,
  • firemní mateřskou školku,
  • jazykové kurzy, široké možnosti dalšího vzdělávání,
  • osobní přístup mentora během zkušební doby, kvalifikované uvedení do problematiky,
  • stabilní pracovní prostředí, pružná pracovní doba, příjemný pracovní kolektiv.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme moderní, otevřený a profesionální úřad - staňte se součástí velkého zaměstnavatele! Naše práce je: SMYSLUPLNÁ - děláme něco pro lidi, kteří v našem kraji žijí, snad ve všech oblastech, které vás napadnou; ROZVÍJEJÍCÍ - můžete se hodně naučit a my Vás podpoříme v dalším vzdělávání; TÝMOVÁ - můžete se stát součástí mnoha týmů, formálních i neformálních; STABILNÍ - u nás najdete stabilní zaměstnání v přátelském pracovním prostředí Samozřejmostí je rovný přístup, slaďování pracovního a rodinného života.

Informace o pozici

Mzda 20 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Žerotínovo náměstí 3, Brno
Termín pro odpověď do 24.06.2022