Vývojový elektroinženýr(ka) v oboru indukčních ohřevů

Máš zkušenosti s vývojem elektroniky? Toužíš po seberealizaci? Rád(a) bys pracoval(a) s nejnovějšími technologiemi na opravdu zajímavých projektech a byl(a) tak u zrodu unikátních produktů od první myšlenky až po jejich prodej do celého světa? Pak jsi náš člověk!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Dali jsme si za cíl nahradit v dílnách a továrnách autogen naší indukcí. Proč? Protože indukce je oproti ohřevu plamenem EKONOMICKÁ, EKOLOGICKÁ, BEZPEČNÁ, ČISTÁ, RYCHLÁ, PŘESNÁ a celkově efektivnější.

Chceš nám s tímto úkolem pomoci? Budeme moc rádi! Koho potřebujeme? GURU PŘES HARDWARE!

BUDEŠ SE PODÍLET NA návrhu embeded elektroniky v oblasti průmyslového indukčního ohřevu a pájení, vývoji výkonových digitálních spínaných zdrojů včetně řídícího software, vývojovém procesu od analýzy řešení, přes vývoj hardware a software až po realizaci prototypu zařízení a vytvoření technické dokumentace, spolupráci a přispívání k dobré náladě v rámci celého týmu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Developer nezařazené

Základní dovednosti

Mikrokontrolery STM32 Altium/KiCAD/Spice spínané zdroje jazyk C

Softskills

samostatnost ochota učit se proaktivita

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • práce v malém týmu s moderními technologiemi a špičkovými nástroji
  • prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
  • flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • 29 dnů pracovního volna
  • individuální i týmové bonusy

Proč si vybrat tuto nabídku

Vytváříme nové mobilní indukce a technologie k nim, které jsou bezpečné, ekologické a ekonomické a za příznivé ceny. Trh je stále relativně nový a poskytuje spoustu možností a potenciálu pro vývoj. Tyto produkty mají smysl!

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno, Technologický park