Integrační specialista

Moore Czech Republic celá ČR 70 000 Kč / měsíc
Pro našeho klienta, přední pojišťovnu v ČR, hledáme do týmu kolegy, kteří se budou podílet na modernizaci informačního systému. Budete tvořit nové komponenty a funkce, ale budete i přebírat a udržovat znalosti o systému.

Popis pozice

  • seznámení se stávající platformou integrací, standardy a architekturou
  • implementace tradičních integrací v prostředí Oracle SOA Suite, Oracle Service Bus
  • příprava prototypů pro hybridní integrační scénáře
  • objevování, testování a ověřování nových technologií a přístupů k integraci
  • návrh a dokumentace standardů a doporučených postupů pro integraci
  • spolupráce s interními i externími vývojovými týmy, spolupráce s kolegy z provozu
  • účast na zajímavých projektech

Jaké jsou benefity?

  • spolupráce se špičkovými IT odborníky a nadšenci
  • za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu - po zkušební době stanovená KPIs - při jejich splnění garantovaná odměna ve výši jedné mzdy nebo úměrně percentuelně tak, na kolik jsou úkoly splněny
  • mzda garantovaná 13x (může se ale v letos změnit vzhledem k situaci)
  • práce z domova
  • 5 týdnů dovolené, další volno (sick days + sociální volno) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • 10 000 Kč ročně na penzijní nebo životní pojištění
  • odborný rozvoj a vzdělávání
  • Work life balance

Proč si vybrat tuto nabídku?

Hledáme lidi s otevřenou hlavou, kteří se nebojí experimentovat, rádi se učí nové věci a hledají netradiční cesty k realizaci zadání. Nabízíme příležitost vyzkoušet si integrace opravdu ve velkém měřítku, přes systémy našeho klienta prochází data o 6 milionech klientů a mají desítky tisíc komunikačních partnerů. Pozice je vhodná pro práci z domova, takže uchazeči mohou být z celé České republiky.

Hledáme

zkušenosti s programováním JAVA a webových služeb
preferujeme aktivní znalost angličtiny
Česky - plynule
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Medior
Praxe: 2 roky
Vzdělání
Vzdělání

Výhodou

přivítáme zkušenost s Git (Gitlab)
XML
Oracle PL/SQL
Oracle SOA Suite
JAVA
webové služby (REST
SOAP)
OpenAPI (Swagger)

Nabízíme

  • Plat
    50 000 - 70 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    celá ČR