CEITEC VUT - IT specialista pro Průmysl 4.0 - Výzkumný pracovník

Procesní analytik IT Chuck Norris
HPP
CEITEC VUT Brno
Termín pro odpověď do 30.11.2020
Nudí vás současná práce? Máte pocit, že se už nikam neposouváte? Zajímáte se o nové technologie a chtěli byste se podílet na jejich vývoji? Pak jste právě klikli na velmi zajímavou pracovní nabídku. Staňte se členem excelentního výzkumného centra v ČR a prestižního evropského projektu H2020 Teaming RICAIP zaměřeného na technologie Průmyslu 4.0!

Výzkumná skupina Kybernetika pro materiálové vědy výzkumného centra CEITEC VUT se soustřeďuje na výzkum v oblastech Průmysl 4.0, automatizační a procesní výrobní technologie, průmyslová a mobilní robotika. Naše laboratoře se podílejí na projektech základního i aplikovaného výzkumu.

Hledáme uchazeče na pozici výzkumného pracovníka – IT specialisty pro Průmysl 4.0, který bude mít pokročilé znalosti z praxe v oboru a ochotu stále se rozvíjet a jít dopředu.

Odměnou Vám bude dobrý pocit z odvedené a smysluplné práce, ale především zajímavé platové ohodnocení a další benefity.

Náplň práce:

  • Budete pracovat na nově zřizovaném moderním pracovišti a budete mít možnost být u přípravy nové moderní automatizované výrobní linky pro projekt RICAIP.
  • Můžete přispět k organizaci nového pracoviště dle svých dosavadních zkušeností a znalostí za podpory stávajících kolegů.
  • Zajištění funkčnosti PLM, MES/MOM systémů, CAD/CAM – instalace, konfigurace, správa licencí.
  • Zajištění provozu sítí – LAN/WAN, PROFINET.
  • Propojování automatizačních prostředků různých výrobců.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru.
  • Dokončené nebo probíhající doktorské vzdělání, případně předpoklady pro zahájení doktorského studia jsou výhodou.
  • Znalost moderních automatizačních prostředků – PLC, průmyslové komunikační sběrnice, ad.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Zkušenost s konfigurací sítí LAN/WAN v průmyslovém prostředí.
  • Zkušenost se systémy 3D CAD/CAM.
  • Zkušenost s konfigurací a licencováním ERP, PLM, MES/MOM systémů.
  • Komunikativní znalost AJ.

Jaké jsou u nás benefity?

  • Práci v zázemí renomované technické univerzity a prestižního vědeckého centra excelence, které jde s dobou a kde se dobré nápady uskutečňují.
  • Žádnou nudu, práce bude různorodá a zajímavá, budete mít možnost osobního i profesního rozvoje, pracujeme s nejnovějšími technologiemi a stále jdeme dopředu.
  • Možnost vlastního rozvržení pracovní doby a občasné práce z domova.
  • Slušný a férový přístup.
  • Velmi atraktivní mzdové ohodnocení odpovídající Vašemu vzdělání a praxi.
  • Výborný pracovní tým. V práci budete potkávat optimisty jako jste Vy, kteří hledí do budoucnosti a jsou špičkou v oboru.
  • Pro naše zaměstnance organizujeme řadu firemních akcí - Family day, Vánoční večírek, grilování....
  • Rozvoj v dalším vzdělávání (možnost účastnit se vzdělávacích akcí a workshopů, stáží na zahraničních univerzitách a výzkumných pracovištích).
  • 6 týdnů placené dovolené.
  • Měsíční příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření.
  • Dotované stravování ve formě stravenek a závodního stravování
  • Zvýhodněný firemní mobilní tarif
  • Univerzitní miniškolka Edisonka https://skolka.agentura-provas.cz/
  • Možnost využití zvýhodněných (nejen) jazykov&

Hledáme

• VŠ technického směru • Znalost moderních automatizačních prostředků – PLC průmyslové komunikační sběrnice konfigurací sítí LAN/WAN v průmyslovém prostředí systémy 3D CAD/CAM
• Komunikativní znalost AJ • Zkušenost s konfigurací a licencováním ERP PLM MES/MOM systémů
Česky - plynule
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Medior
VŠ student

Výhodou

• Dokončené nebo probíhající doktorské vzdělání
případně předpoklady pro zahájení doktorského studia jsou výhodou.

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Brno
  • Termín pro odpověď do
    30.11.2020
  • Termín nástupu
    01.01.2021