IT Podpora L1

Baví Vás moderní technologie a současně jste šikovný/ná i po manuální stránce? Hledáte zajímavou, pestrou a smysluplnou práci s vysokou mírou samostatnosti, při které využijete své dosavadní zkušenosti a zároveň se naučíte nové věci?

Úroveň
  • Junior
  • Medior
  • Senior
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co potřebujeme:

  • Zkušenost s IT podporou koncových uživatelů
  • Praxi v používání běžného kancelářského softwaru (MS Office apod.)
  • Zájem o využívání moderních technologií a pracovních metod
  • Dobré komunikační schopnosti, vstřícnost vůči kolegům a zákazníkům
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skup. B
  • Chuť pracovat na sobě a rozvíjet se
  • Samostatnost

Co Vás čeká:

  • Operativní monitoring a obsluha monitorovacího nástroje CES (Centreon Enterprise Server)
  • Obsluha L1 service desku (on/off -site)
  • Spolupráce s L2 podporou
  • Pracovní činnosti u zákazníků společnosti CDC DATA (výměny PC, image, výměny tabletů a notebooků, servis zařízení)
  • Spolupráce a každodenní komunikace s uživateli
  • Průběžná školení a odborný růst
  • Dobrá parta kolegů a kolegyň, tvořících úspěšnou IT společnost

Co bychom rádi:

  • Doložitelnou praxi, ale absolventy si umíme zaškolit
  • Odborné certifikace vítáme, nejsou ale podmínkou
  • Zkušenosti se servisem koncových zařízení (PC, NTB)
  • Jakékoliv odborné znalosti nad rámec L1 výhodou. Práce technika L1 u nás není doživotní podmínkou

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravné
  • Služební notebook a telefon
  • Finanční příspěvek na soukromé pojištění
  • Firemní kurz angličtiny
  • Káva, čaj a denně čerstvé ovoce na pracovišti

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

IT Chuck Norris Operátor

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno