Sysadmin / databázista

Stabilní pozice ve státní správě

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

  • Administrace nemocničního informačního systému
  • Správa databází
  • Po zapracování práce v režimu pohotovostní služby

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

Procesní analytik

Základní dovednosti

Učenlivost a odhodlání měnit zaběhnuté pořádky považujeme za nejdůležitější předpoklady pro tuto pozici Znalost SQL

Výhodou

Základní znalost databází Firebird výhodou Pasivní znalost angličtiny schopnost číst technickou dokumentaci

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5 týdnů dovolené, 3 sickdays
  • Zvýhodněné stravování
  • Platové ohodnocení dle dohody v závislosti na schopnostech a zkušenostech

Proč si vybrat tuto nabídku

Stabilní zázemí státního sektoru Možnost profesního a karierního růstu

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Fakultní nemocnice Bulovka
Termín pro odpověď do 29.10.2021
Termín nástupu 01.09.2021