IT Project Assistant

Jsi organizačně schopný, akční člověk, který se nezalekne žádné výzvy a hledá nové zkušenosti? Pak neváhej a ozvi se nám.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jsme mladá, původně startupová společnost. Sídlíme v Praze - Hájích. Jsme mladá, původně startupová společnost. Sídlíme v Praze - Hájích. Máme velmi přátelskou, neformální atmosféru. Rádi se potkáváme, 4 dny v týdnu v kanceláři, v pátek máme Home Office.

Vyvíjíme kompletní škálovatelnou platformu pro internetovou TV. Našim zákazníkům dodáváme řešení na klíč. Dynamicky se rozvíjíme a rosteme.

V týmu bychom te​ď rádi přivítali nového zapáleného kolegu se zkušenostmi ze zákaznického servisu nebo technické podpory, který by se rád dále rozvíjel v oblasti projektového managementu.

Pokud jsi organizačně schopný, akční člověk, který se nezalekne žádné výzvy a hledá nové zkušenosti, rád cestuje a domluví se anglicky, neváhej a ozvi se nám.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior

Pozice

Projektový asistent

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Místo pracoviště Praha