Projektový/á koordinátor (weby, e-shopy)

BZ Company Internacional, s.r.o. logo

Hledáme do týmu kreativního a organizovaného koordinátora menších projektů v oblasti vývoje webových stránek a e-shopů. Pokud máte smysl pro detail a rádi spolupracujete jak s technickými týmy, tak s klienty, čtěte dál!

  • Plný úvazek
Mzda
35 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Náplň práce:

  • Koordinace menších projektů týkajících se vývoje webových stránek, e-shopů a dalších digitálních produktů, včetně související administrativy, hlídání termínů a fakturací.
  • Fungování jako mezičlánek mezi klientem a programátorem, grafikem, copywriterem atd.).
  • zajišťování shody požadavků a očekávání na obou stranách.
  • Přímá komunikace s klienty pro vyjasnění požadavků na design a funkcionalitu.
  • Tvorba wireframe podle specifikací klienta, tvorba zadání pro grafiky, programátory, plnění stránek, jednoduché úpravy webu.
  • Kontrola výstupů od programátora před předáním produktu klientovi.
  • Školení klientů na obsluhu nově vytvořených produktů.
  • Občasná tvorba grafických prvků (výhodou jsou zkušenosti s grafikou nebo alespoň ochota se grafiku naučit), copywriting, SEO.
  • Spolupráce s kolegyní na Helpdesk s požadavky na jednouché úpravy a opravy.
  • Částečná zodpovědnost za back-office kanceláře.

Požadavky:

  • Příjemné vystupování (telefonické i osobní), zodpovědnost, organizovanost (schopnost určit si priority) a samostatnost.
  • Schopnost se zamyslet nad požadavkem a v případě potřeby dokázat zformulovat otázky tak, aby klient poskytl všechny důležité informace.
  • Zvládaní kritických situací a schopnost řešit problémy.
  • Základy grafiky a orientace v tvorbě webu, kreativní vnímání vizuální stránky webů.
  • Motivace porozumět světu webů, e-shopů, webových aplikací a jejich problematiky.
  • Základní znalost práce s počítačem, Microsoft office (Word, Excel, PowerPoint), email.
  • Výborný český nebo slovenský jazyk slovem i písmem.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu (pondělí až pátek).
  • Možnost práce z domova dle domluvy.
  • Práci v přátelském a podporujícím kolektivu.

Pokud jste kreativní, máte zkušenosti s projekty v digitálním prostředí a hledáte dynamické pracovní prostředí, připojte se k nám a posuňte svou kariéru na novou úroveň! Odešlete svůj životopis a motivační dopis na naši emailovou adresu. Těšíme se na vaši odpověď!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

Projektový asistent

Základní dovednosti

copywriting SEO wireframe

Výhodou

zkušenost s grafikou

Softskills

samostatnost příjemné vystupování zodpovědnost zvládání kritických situací kreativní vnímání znalost práce s pc organizovanost

Jazyky

Česky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

homeoffice, kariérní růst, osobní koučink, parkoviště, pružná pracovní doba, přátelské prostředí

Informace o pozici

Mzda 25 000 - 35 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Olomouc
Termín nástupu 01.06.2024