Manažer obchodního týmu

Hledáme aktivního a zkušeného manažera zodpovědného za řízení týmu obchodníků, stanovení obchodních strategií a plnění obchodních plánů. Pozice je ideální pro člověka, kterému nechybí zkušenost s vedením lidí, systematičnost, analytické uvažování, orientace na výsledek a komunikační a vyjednávací dovednosti. Pozice nabízí možnost dalšího profesního a kariérního růstu v rámci společnosti.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

  • Tvorba obchodní a marketingové strategie klíčových systémů pro český a zahraniční trhy
  • Řízení obchodních, marketingových a projektových týmů rozvíjejících obchodní aktivity v oblasti ID systémů.
  • Zodpovědnost za vytváření, zhodnocování a plnění obchodních plánů týmů i jednotlivců
  • Vedení týmů – hodnocení, motivace, koučování, zaškolování a nábor
  • Dohled nad neustálým rozvojem dovedností týmů
  • Hledání nových obchodních příležitostí a jejich následné uvádění do praxe
  • Pravidelný reporting

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Sales manažer

Základní dovednosti

sales leadership English

Výhodou

German IT

Softskills

Komunikace Vyjednávání

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • přátelská, neformální atmosféra
  • možnost uplatnění vlastních nápadů
  • pružná pracovní doba
  • automobil i k soukromým účelům
  • notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sport a dopravu
  • odpočinková zóna na zahradě
  • občerstvení a stravenkový paušál
  • společné teambuildingové akce

Informace o pozici

Mzda 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha