Junior Security Analytik do našeho interního IT týmu

Do našeho 15-ti členného interního IT týmu hledáme posilu pro oblast cyber security.

Úroveň
  • Junior
  • Medior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • ADASTRA
  • Mississippi House, Karolinská 706/3, 186 00 Praha 8

Popis pozice

Pokud jsi proaktivní typ člověka a chceš se věnovat IT securitě, čti dál!

Co budeš mít na starosti:

  • Pomůžeš nám udržovat v chodu naší IT securitu
  • Budeš se podílet na výběru, implementaci a provozu nových bezpečnostních technologií a systémů
  • Na denní bázi budeš prověřovat logy z naší bezpečnostní platformy (SIEM, EDR/XDR, e-mail protection, skeny zranitelnosti, DNS protection, Azure environment a dalších)
  • Jednotlivé nálezy budeš samostatně řešit, případně komunikovat dále
  • Budeš aktivně spolupracovat s naším seniorním security analytikem, případně security architectem, který tě případně nasměruje

Naše interní IT se zaměřuje primárně na backoffice infrastrukturu, která je umístěna převážně on-prem, nebo v privátním cloudu. Sekundárně poskytujeme služby i projektům v rámci Delivery, kde využívají cloudové technologie.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Jsi iniciativní, samostatný a nedělá ti problém pracovat v dynamickém prostředí
  • Máš základní technické znalosti z operačních systémů MS Windows a OS Linux
  • Znáš MS Windows Server a MS Exchange
  • Máš základní povědomí o principech síťové komunikace - protokol TCP/IP, VLAN, Firewally
  • Poradíš si s MS Active Directory / Azure Active Directory, DHCP, DNS apod.
  • Zvládneš se domluvit anglicky - budeš se účastnit meetingů se zahraničními entitami v rámci Adastra group
Ve výhodě budeš, pokud:
  • Máš již nějaké zkušenosti s IT security (praxe / škola)
  • Orientuješ se v některé z oblastí IT bezpečnosti (SIEM, EDR/XDR, skeny zranitelnosti, ochrana e-mailu, DNS protection, Azure environment)

Nemáš s něčím zkušenosti? Nevadí, důležité je být ochotný(á) se doučit vše potřebné.

Zaujali jsme tě? Udělej první krok!

Pošli nám CV nebo odkaz na LinkedIn. Spojíme se s tebou a domluvíme se na dalším postupu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Securita provoz Specialista IT Securita

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč věříme, že ti v Adastře bude dobře?

  • Pod jednou střechou sdružujeme špičkové technologie a zkušené experty ze všech možných IT odvětví
  • Podporujeme individuální profesní rozvoj a s tím související finanční hodnocení
  • Jsme zvyklí jednat otevřeně, narovinu a podporujeme proaktivní přístup
  • Sídlíme v krásných kancelářích Mississippi House v Karlíně

Kromě férového ohodnocení nabízíme:

  • 20 dní dovolené + 5 personal days + 1 personal day navíc za každý odpracovaný kalendářní rok (celkem až 30 dní volna)
  • Flexibilní pracovní dobu a home office podle domluvy
  • Firemní notebook + mobil s neomezeným tarifem i pro soukromé účely
  • Aktivní podporu kompetenčního růstu – školení, certifikace, mentoring
  • Lekce angličtiny s rodilým mluvčím
  • Měsíční příspěvek do systému Cafeterie (karta Multisport, volnočasové aktivity, penzijní spoření)
  • Stravenkový paušál
  • V kuchyňkách dobrou kávu, čaj i kakao a ovocné i svačinové bedýnky
  • Pravidelnou jógu v kancelářích a mnoho firemních akcí pro rozvoj i zábavu
  • Štědrý program na doporučování nových kolegů k nám do Adastry

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme společnost s neformální firemní kulturou, takže si u nás tykáš jak s kolegy, tak i s generálním ředitelem. Máme stabilní postavení na trhu (přes 20 let) a chceme dál růst. Alfou a omegou jsou u nás špičkové technologie, z nichž některé leadují Gartnerovské kvandranty. Pod vedením expertů se s nimi naučíš pracovat a uděláš si potřebné certifikace.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Mississippi House, Karolinská 706/3, 186 00 Praha 8