SoC operátor / Security Administrátor

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
110 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Integra EMEA
  • Bratislava / Žilina - 3 dny onsite / 2 dny offsite

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

Buď náš nový SoC (security operations center) operátor / Security Administrátor. Tvojou hlavnou náplňou práce bude bezpečnostný monitoring IT infraštruktúry a podieľanie sa na riešení vzniknutých incidentov.

Čo budeš u nás robiť?

  • Súčasť tímu informačnej bezpečnosti (SoC, HSM)
  • Bezpečnostný monitoring komplexnej IT infraštruktúry
  • Detekcia a vyhodnocovanie cybersecurity incidentov v reálnom čase a ich okamžité riešenie
  • Zabezpečenie bezpečnej prevádzky IT riešení
  • Kontinuálne vyhodnocovanie bezpečnostných hrozieb a rizík
  • Návrh opatrení a ich aplikácia (Incident, problem & change management)
  • Účasť na projektoch v oblasti informačnej bezpečnosti a úzka spolupráca s ďalšími IT tímami
  • Účasť pri manažmente a podpore HW & SW dodávateľov
  • Tvorba a úprava technickej dokumentácie
  • Školenia a workshop-y pre koncových používateľov

POŽADAVKY:

  • Pracovné skúsenosti v oblasti SoC (security operations center) operátor / Security Administrátor (3 roky)
  • Prehľad SoC riešení
  • Znalosť HSM (Hardware security module) - výhodou
  • Znalosť Linuxového OS - výhodou
  • Konfigurácie sieťových prvkov a firewall-ov - výhodou
  • Praktické skúsenosti s virtualizáciou - výhodou
  • Znalosť a praktické skúsenosti sieťovou infraštruktúrou - výhodou
  • Zabezpečenie bezpečnosti infraštruktúry podľa SLA, efektívneho monitorovania, proaktívne riešenie problémov
  • Orientácia na nové technológie, ochota učiť sa
  • Znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni porozumenia dokumentácie, absolvovanie školení a prípadnej certifikácie
  • Záujem o dlhodobú spoluprácu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Securita provoz

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 110 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Místo pracoviště Bratislava / Žilina - 3 dny onsite / 2 dny offsite