DOKUMENTARISTA - medior/senior

Hledáme posilu –Dokumentaristu. Stanete se posilou týmu Information Security pro projekt CMAP. Projekt je zaměřen primárně na aktualizaci dokumentace dle regulatorních a bankovních požadavků v rámci migrace bankovních aplikací do AWS cloudu.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co bude Vaším úkolem v této roli?

  • Vyplnění příslušné dokumetace a šablon (Excel, Word, Confluence, JIRA ….)
  • Udržení konzistence jednotlivých dokumentů – verze, vzájemné odkazy, schválení dokumetů, úložiště
  • Administrace přehledu stavu zpracování Security a Compliance dokumentace projektu

Jaké znalosti a zkušenosti se Vám budou hodit?

  • Samostatnost, logické myšlení, dobré komunikační schopnosti
  • Aktivní řešení problémů
  • Koordinace s pracovníky Security, Compliance, IT operations, …
  • Minimálně 1x za týden účast na on-site schůzkách v prostorách banky
  • Administrace (projektové JIRA tiketů, plánování schůzek, zápisy)
  • Primární a preferovaný komunikační jazyk je ČJ
  • Úroveň AJ B2 (slovem/písmem)
  • Výhodou:
  • Základní technická úroveň znalosti cloud prostředí
  • Předchozí práce na IT / Security v bankovnictví

Co by Vás ještě mohlo zajímat?

  • Forma spolupráce: IČO
  • Rozsah spolupráce: Full-time, HO: 3 dny v kanceláři a 2 dny práce z domova, bude vždy na domluvě s odpovědným vedoucím
  • Lokalita: Praha
  • Nástup: Čím dříve, tím lépe
  • Délka alokace: Dlouhodobá spolupráce

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Securita provoz Podpora

Základní dovednosti

Excel Word Confluence JIRA

Výhodou

banking security

Softskills

český a anglický jazyk

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Proč si vybrat tuto nabídku

S našimi IT odborníky udržujeme dlouhodobé partnerství a tím si s nimi budujeme úzký pracovní vztah, který vede k vysoce kvalitní spolupráci. Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce i vztahů i na straně klienta.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha