⋙JUNIOR AI DATA SPECIALIST⋘

Zajímáš se o AI a už máš za sebou praktické zkušenosti s projekty, kde jsi AI využil/a? Máš vzdělání v oboru informatika, datová věda, statistika nebo příbuzném oboru a chceš se rozvíjet v mezinárodním prostředí, kde se dostaneš k projektům, které pomáhají velkým firmám k lepším výsledkům právě díky AI? Dej nám o sobě vědět! Pozici obsazujeme pro mezinárodní poradenskou společnost působící v oblasti technologií.

Úroveň
  • Junior
  • Medior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co můžeš očekávat?
• Práci na klientských projektech zaměřených na implementaci nových technologií založených na AI (chatbot, voicebot atp.)
• Budeš pracovat s konverzačními platformami AI od různých dodavatelů (Cognigy, Kore.AI, Born Digital, …), cloudovými službami AI a DS (Azure, AWS, Google Cloud, Databricks) a budeš moct využít různé programovací jazyky (Python, JavaScript, SQL, Bash)
• Budeš podporovat projektového manažera při návrhu a dodání konkrétních komponent řešení AI
• Spolupráci s manažery při vytváření návrhů projektů pro AI řízená řešení s mezinárodním dopadem
• Účast na týmových diskusích ohledně architektury řešení
• Budeš prezentovat výsledky projektu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista ML/AI

Základní dovednosti

Artificial Intelligence Vizualizace dat

Výhodou

Cloud Python JavaScript C++ Bash

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Proč si vybrat tuto nabídku

Co ti můžeme nabídnout? • Téměř neomezené možnosti vzdělávání (odborné kurzy hrazené zaměstnavatelem) • Možnosti získání mezinárodních certifikací • Podpora zkušených kolegů a manažerů • Práci na různorodých projektech (lokální i mezinárodní), což pro tebe znamená získání širokého záběru zkušeností • Možnost home office (hybridní režim) • Balíček firemních benefitů

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha