Azure DevOps Engineer

Hledáme zkušeného Azure DevOps specialistu pro rozvoj klíčových aplikací digitálního bankovnictví.

  • Plný úvazek
Mzda
110 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co bude náplní práce?

  • Podíl na návrhu, vývoji a implementaci release procesů s využitím CI/CD a DevOps postupů
  • Příprava a nasazení buildů a release balíčků
  • Odpovědnost za soulad dodávek softwaru s provozními potřebami aplikací
  • Spolupráce s vývojáři a obchodními experty při řešení potřeb provozu aplikací
  • Proces testování a ověřování
  • Tvorba a správa technické dokumentace
  • Sledování provozu aplikací
  • Správa změn, incidentů a událostí

Co od vás očekáváme?

  • Pokročilou znalost Azure cloudu (šablony ARM)
  • Dobrou orientaci v CI/CD
  • Znalost GIT
  • Povědomí o některých z těchto nástrojů a technologií: MSSQL, Linux, Visual Studio, Certificates, Powershell, SFC or IaC
  • Analytické myšlení, důraz na detail
  • Proaktivní a cílevědomý přístup k řízení projektů
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost spolupráce
  • Plynulou angličtinu

Práce je na HPP s Home Office 50%.

Firma nabízí mnoho skvělých benefitů jako například 6 týdnů dovolené, 6 sick days a až 30 dní placené nemocenské.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Specialista DevOps DevOps admin

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – plynule

Informace o pozici

Mzda 90 000 - 110 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha, Brno