Azure DevOps inženýr

Jsi nadšenec do techniky, komunikace a řešení problémů? Máme pro tebe skvělou příležitost. Připoj se k nám a staň se součástí menšího týmu, který se snaží dělat věci trochu jinak. Nezáleží na tom, odkud pracuješ – důležité je, co dokážeš.

Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
65 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co nabízíme?

  • Práce z pohodlí vašeho domova, kavárny nebo třeba z pláže. Ideálně ale pokud budeš z Brna, aby jsi za námi mohl občas přijít do kanceláře
  • Flexibilní pracovní dobu. Jste sova? Žádný problém!
  • Šance být součástí dynamického týmu.
  • Práce na IČO – nabízíme až 5.750 Kč/MD

Co od vás očekáváme?

  • Znalost CI/CD v Microsoft Azure DevOps a GIT.
  • Alespoň roční zkušenost s platformou Microsoft Azure DevOps.
  • Základní znalost YAML a nastavování Azure Pipeline.
  • Chuť se rozvíjet v oblasti DevOps, inovovat nastavované procesy a infrastrukturu.
  • Zkušenosti s Docker
  • Schopnost týmové práce, i když je každý někde jinde.
  • Odpovědný přístup k práci a schopnost dodržovat termíny.
  • Znalost češtiny a angličtiny

Vaše hlavní úkoly:

  • Konfigurace a správa podpůrných nástrojů pro vývoj nemocničního informačního systému.
  • Směrování a korekce pro ostatní spolupracující vývojové týmy.
  • Tvorba inovativních CI/CD nástrojů pro vývojové týmy v Azure DevOps.
  • Automatizace interních vývojových procesů.
  • Správa a rozvoj buildování, uvolňování a verzování v platformě Microsoft Azure DevOps a GIT.
  • Automatizace a správa infrastruktury potřebné pro vývoj a nasazení produktu.

Jak na to? Jestli máte pocit, že jste přesně ten, koho hledáme, neváhejte a pošlete nám svůj životopis a něco málo o sobě. Těšíme se na vás!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista DevOps Specialista DevOps

Základní dovednosti

Azure DevOps GIT Microsoft Azure DevOps Docker

Výhodou

C# scrum

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 65 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno
Termín nástupu 23.10.2023