Software QA Specialist (Contract)

Hledáme parťáka, který bude pomáhat plánovat a vyvíjet automatizované testy. Budete mít možnost rozhodovat o tom, jak se testování na projektu bude dělat - jestli pro to napíšete plně automatizované testy, nebo to otestujete pouze manuálně. Budete si sestavovat testovací scénáře na základě vývojových tasků, verifikovat a replikovat bugy, řešit budoucnost testování projektu. To vše ve spolupráci s týmovými vývojáři a projektovým/produktovým managerem.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hledáme samostatného člověka se zájmem rozšířit si obzory trochu dál, vyzkoušet zajímavou oblast lokalizací a pracovat na projektech pro jedny z nejznámějších společností a nejpoužívanějších aplikací na světě.

Požadavky:

  • Zkušenost s metodikami quality assurance a testing methodologies
  • Znalost ideálně C#, případně jiného programovacího objektového jazyka
  • Zkušenost s automatizovaným testováním UI a API
  • Znalost metodik agilního vývoje
  • Znalost AJ na střední úrovní (B1)
  • Znalost platformy Selenium je výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Test (QA) manažer Automatizované testování

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

* Firemní akce

* Občerstvení na pracovišti

* Káva zdarma

* Relaxační zóna

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Trnitá, Brno