Senior manager testovacího týmu

Chcete se stát zaměstnancem silné finanční skupiny a pracovat pro mladou bankovní instituci, která nabízí inovativní přístup v řešení nejen pro své klienty? Máte zkušenosti s vedením testerů a řízením testovacího prostředí? Pokud ano, neváhejte se nám ozvat. vaší

  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

řízení 3-5 členného týmu testerů (DEV team testeři, IT testeři, UAT testeři, Senior user testeři)

● definování testovací strategie, její vyhodnocování

● definování testovacích cyklů ve spolupráci s release managementem

● kontrola dodané testovací dokumentace, přidělování práce testerům

● monitoring kvality testování

● roční hodnocení práce testerů, nábor nových členů týmu, jejich odměňování, bonusy

● samostatné testování vyvíjeného software (až 30% času)

● v případě změnových požadavků příprava nových testovacích postupů (především automatické testování)

● odhalování defektů, re-testování

● reporting o fázích testování a procesech

● zodpovědnost za komplexní bankovní testovací metodologii

CO SE OČEKÁVÁ?

● min. bakalářské vzdělání

● min 3 roky praktických zkušeností v oblasti IT testování, ideálně v bankovní instituci

● předchozí zkušenost s vedením menšího týmu testerů

● znalost automatického testování, nástroje JIRA, výhodou bude znalost Micro Focus Octane

● pokročilá znalost AJ, ČJ jako rodilý mluvčí

● schopnost koordinace týmů testerů, dodržování termínů

● vyjednávací dovednosti, samostatnost v rozhodování

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Test (QA) manažer Test leader

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

● velmi perspektivní pozici v mladé bankovní instituci s možností kariérního rozvoje

● zázemí mezinárodní finanční skupiny nabízející mnohé zaměstnanecké výhody

● 30 dní dovolené

● Multisport karta s příspěvkem 1000 Kč čtvrtletně

● cafeterie v hodnotě min 4.000 Kč

● stravenky v hodnotě 100 Kč/den, z nichž 74 Kč hradí zaměstnavatel

● příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

● slevy na produkty společnosti

● moderní kanceláře na Praze 5 s velmi dobrou dopravní dostupností

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha