Test Analytik / Tester

Hledáme Test analytika na projekt do banky. Jedná se o dlouhodobou spolupráci na plný úvazek s hybridním pracovním režimem (2 dny v kanceláři v Praze po zaučení). Interní backendová webová aplikace, s vlastním frontendem (Angular) i backendem (.NET). Komunikace mezi backendem a frontendem přes REST API služby. Integrace s okolními systémy - REST, webservices (SOAP), Kafka Databáze MSSQL, dohledání v Kibana

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
130 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co požadujeme:

  • znalost a zkušenost s nastavením testovací strategie (v týmu zatím není tester, proto poptáváme někoho, kdo si tento craft zavlastní a nastaví proces)
  • samostatnost
  • silná znalost SQL (práce na denní bázi, nástroj např. Oracle SQL Developer)
  • zkušenosti s REST API (nástroj např. Postman)
  • zkušenost s protokolem SOAP (nástroj např. SOAP)
  • alespoň základní zkušenost s automatizaci pomocí Robot framework (AT máme a je potřeba je rozvíjet, nástroj PyCharm)

Výhodou:

  • Zkušenost s nějakým automatizačním frameworkem
  • Zkušenost s analýzou
  • Zkušenost s psaním testovacích scénářů

Odpovědnosti:

  1. Příprava a tvorba testovací strategie - budete první tester v týmu
  2. Testovat, reportovat chyby a sestavovat výsledný report o dodávce
  3. Příprava testovacích dat
  4. Přesah do role analytika
  5. Samostatnost

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Test analytik Test analytik

Základní dovednosti

REST API SOAP SQL

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 110 000 - 130 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha