Test Analyst

Soustředíme se pouze na testing. Chceme hledat více chyb za méně času. Proto hledáme chytré analytiky, kteří to s testingem myslí vážně a chtějí vylepšovat kvalitu softwaru. Zapadne k nám člověk, kterého baví práce v týmu, rád komunikuje s kolegy a má smysl pro humor. Když ale jde o práci, musí být odvedena profesionálně. V Teseně Vás podpoříme v dalším rozvoji, propojíme s komunitou testerů a dáme prostor pro vlastní nápady.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Čím se budeš zabývat:

  • Na základě porozumění projektu budeš připravovat test plány, testovací scénáře a test casy
  • Budeš komunikovat s business analytiky a dalšími lidmi, abyste si vyjasnili požadavky
  • Použiješ vhodné test design techniky, aby byl proces testování efektivní
  • Budeš provádět odhady pracnosti
  • Někdy budeš připravovat testovací data a pracovat s databázemi

Co je potřeba znát a umět?

  • Nejdůležitější je analytické myšlení
  • Očekáváme znalost test design technik a zkušenost s odhady pracnosti
  • Alespoň základní znalost SQL, výhodou je pokročilá
  • Zkušenosti s přípravou test plánů, testovacích scénářů a test casů
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Test analytik

Základní dovednosti

test analysis test design techniques test case test scenarios test plan SQL

Softskills

communication analytical thinking

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Hlavní pracovní poměr nebo spolupráce na IČO
  • Uplatnění na různých projektech v oblasti bankingu, automotive, farmacie a další
  • Flexibilní pracovní doba, home office, automaticky schvalovaná dovolená, sick days, možnost sabaticalu
  • Svobodná firemní kultura a možnost zapojení se do řízení firmy
  • Zázemí pro rozvoj: školení, mentoring, konference, čas na samostudium
  • Kariérní podpora od teamleadera
  • Možnost práce na interních projektech (například využití AI v testingu apod.)
  • Stabilní zaměstnání ve firmě, která je na trhu 10 let a pracuje pro renomované klienty
  • Zázemí pro sdílení zkušeností s dalšími profesionály z oboru

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4