UI/UX Designer

Homeoffice HPP Freelancer
Neláká tě práce v korporátu, ale rád by ses podílel/a na nadčasovém produktu pod záštitou nadnárodní společnosti? U nás budeš pracovat v malém týmu, ale na velkých věcech! V mluvii jsme vyvinuli multifunkční nástroj pro online komunikaci se zákazníky (chat, videochat, sdílení dokumentů a obrazovky, co-browsing, kognitivní servisy aj.).

Koho hledáme?

Náš produkt využívají největší call centra v České republice. Našim klientům poskytujeme kromě originálního nástroje také lidské zdroje a know-how. Stali jsme se specialisty na on-line komunikaci a opakovaně vyhráli prestižní ocenění Microsoft Awards v roce 2017 i 2018. V současnosti spolupracujeme s největšími společnostmi v České republice jako O2, Alza nebo Microsoft. Naším posláním je znovu vrátit lidský faktor do on-line komunikace.

Hledáme UI/UX designéra/designérku, který/á bude společně s námi vymýšlet a vytvářet rozhraní pro nová nasazení mluvii a zajišťovat administraci současných i nových funkcionalit. Těžiště tvé práce bude spočívat zejména v UI/UX myšlení, wireframech, prototypingu, testingu a samozřejmě v průběžném feedbacku směrem k tvému nadřízenému.

Jak bude vypadat tvoje pracovní náplň?

Hlavním úkolem tvé práce bude navrhovat a vylepšovat rozhraní aplikace mluvii. Neobejdeš se bez přípravy wireframů a klikacích prototypů. Často se také setkáš se psaním uživatelských testů a jejich exekucí.
Jaké znalosti a dovednosti bys měl/a mít?

  • Jsi samostatný a chceš se v oblasti UX/UI posouvat dál.
  • Umíš vytvářet wireframy a klikací prototypy.
  • Máš zkušenosti s nástrojem Figma.
  • Máš prokazatelnou zkušenost s návrhy aplikací a UI komponent.
  • Máš zkušenosti s uživatelským testováním.
  • Přemýšlíš nad svou prací, dokážeš ve svých návrzích postihnout většinu možných situací, podrobně je navrhnout a rozkreslit.

Jaké jsou benefity?

Na co se můžeš těšit?

  • startupové prostředí, tzn. žádné šílené procesy, všechno si nastavíš sám/a
  • smysluplnou práci, jejíž výsledky budou rychle vidět
  • kompetentního nadřízeného, který rozumí tvé práci a ví, co obnáší
  • pet friendly kancelář- rádi uvítáme i tvého čtyřnohého kámoše (aktuálně už tu s námi jeden bývá, tak z nich třeba budou kámoši)
  • nadčasový projekt (tím samozřejmě myslíme naší aplikaci)
  • nejaktuálnější technologie – protože tvořit v zastaralých hybridech by nebyla žádná zábava
  • teamová pivíčka – jo! Rádi se vidíme i mimo práci ????
  • flexibilita - práci si můžeš dělat způsobem, který ti nejvíce vyhovuje
  • karta Multisport po uplynutí zkušební doby

Proč si vybrat tuto nabídku?

Jsme startup, tzn. spousta procesů teprve vzniká a každý z nás má možnost přispět k tomu, jak budou vypadat. Navíc tu máme tým velmi schopných vývojářů a dalších lidí, od kterých je pořád co se učit. Využíváme nejmodernější technologie a díky kooperaci s Microsoftem se dostáváme k zajímavým projektům.

Hledáme

UI/ UX Design
Web design
Angličtina
Pečlivost
Nadšení pro webdesign
Česky - plynule
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Junior
Úroveň: Senior
Praxe: 3 roky
Vzdělání
Vzdělání

Výhodou

znalost JIRA

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Praha 4