Senior UX Designer

Komerční banka náměstí Junkových 2772/1, Praha 5 - Stodůlky
Jsou projekty, na kterých dostanete šanci pracovat jednou za život. Teda když máte štěstí a jste ve správný čas na správném místě. A právě takovou šanci vám teď nabízíme. Hledáme do týmu další parťáky, kteří s námi budou navrhovat novou Komerční banku. Pojďte nám pomoct, ať společně vytvoříme něco, co budou klienti milovat!

Co budete dělat

  • Navrhovat podobu jednotlivých customer journeys v mobilní aplikaci a internetovém bankovnictví
  • Intenzivně pracovat v tandemu se servisním designérem – skvělým parťákem, který vám připraví ty nejlepší podklady a vstupy pro vaši práci
  • Pravidelně testovat a ověřovat navrhovaná řešení s uživateli – protože náš klient je v centru úplně všeho, co děláme
  • Moderovat a vyhodnocovat uživatelské testy – protože zpětná vazba od klientů (i neklientů) je samozřejmou součástí naší práce
  • Vést a moderovat kreativní týmové workshopy, na kterých rozpovídáte i ty nejvíce zakřiknuté kolegy
  • Neustále prioritizovat a vyhodnocovat, čemu se věnovat hned, čemu později a čemu vůbec – protože kapacit ani času nikdy nebude tolik, kolik bychom chtěli
  • Hodně naslouchat, přemýšlet o věcech v kontextu a zpochybňovat status quo
  • Argumentovat, vysvětlovat a používat selský rozum
  • A při tom všem zůstávat pokorným a s nohama na zemi

Koho hledáme

  • Máte zkušenosti s návrhy komplexních mobilních i webových aplikací
  • Znáte designové principy webových i mobilních aplikací a neustále sledujete, kam se ubírají aktuální trendy
  • Umíte připravit wireframy a prototypy v některém z používaných nástrojů, jako jsou Figma nebo Axure
  • Dokážete skvěle komunikovat a vysvětlit i složité věci tak, že jim rozumí i vaše babička
  • Jste týmový hráč a vyzrálá osobnost – jak po stránce odborné, tak lidské
  • Dokážete odprezentovat vaše výstupy v angličtině
  • Když budete mít povědomí o bankovnictví, je to vaše výhoda, ale nelpíme na tom

Jaké jsou benefity?

Proč být v týmu Komerční banky

  • Budete mít jedinečnou příležitost podílet se na rozvoji celé nové oblasti digitálního bankovnictví v KB
  • Bude na vás, na jakém stroji chcete pracovat, ať už je to Windows nebo Mac, můžete mít to, na čem fungujete nejlépe a nejraději
  • Pracujeme agilně, takže jestli teď fungujete ve vodopádu a nebaví vás to, v KB se s tím potýkat nebudete
  • Máme k dispozici vybavenou testovací laboratoř (teď sice zahálí, ale testujeme na dálku) a šikovné kolegy, které vám najdou přesně takové respondenty, které potřebujete
  • Až skončí Covid a vrátíme se do kanceláře, zachováme si i nadále pružnou pracovní dobu i možnost práce z domova
  • Pokud máte rádi charitativní a dobrovolnické aktivity, rádi vás do nich zapojíme
  • V době covidu, kdy je většina z nás na HO, oceníte bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenci pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který V&aa

Hledáme

Česky - plynule
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    náměstí Junkových 2772/1, Praha 5 - Stodůlky