.NET developer

Ahoj, jsme firma z Karlína zaměřená hlavně na vývoj skvělých aplikací. Rosteme a hledáme kolegy s různými dovednostmi. Rádi bychom mezi sebe vzali jak zkušené programovací mistry, tak juniory, kteří mají zájem se u nás něco naučit. Dbáme na čistotu kódu, ale jinak jsme pohodáři :)

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jsme parta programátorů a právě teď makáme na projektu pro velkého českého klienta, lídra v oblasti e-learningu a IT kurzů. Přeměňujeme staré deskopové appky a dáváme jim novou tvář a hlavně spoustu nových funkcí.

A taky máme spoustu nových projektů, kde je potřeba vymyslet a navrhnout kompletní řešení, takže můžeš přijít se svými nápady a vyladit svoje skills v oblasti analytiky a architektury.

Hledáme .NET/Cparťáka, který:

  • Má programování v krvi a chce zdokonalit své vývojářské dovednosti
  • Chce být součást týmu, kde výsledky jsou důležitější než vykázaný čas
  • Rád používá nejmodernější technologie
  • Za pořádnou práci očekává pořádnou odměnu

A co technologie, které používáme?

  • Frameworky: .NET Core 2.2, ASP.NET Core MVC, EF Core,, Xamarin, NopCommerce, Autofac
  • Technologie: Docker, Azure DevOps, TFS, AWS, SQL Server
  • Databáze: MS SQL, Oracle
  • Frontend: Bootstrap, Angular, jQuery, Kentico

Vyvíjíme agilně, máme rádi čistý kód a nové technologie.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Základní dovednosti

.NET .NetCore APS.NET

Výhodou

Xamarin Kentico

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice.
  • 4 týdny dovolené a sick days
  • občerstvením na pracovišti
  • příležitostí neustále se rozvíjet díky vzdělávání, které rádi proplatíme
  • možností poznat kolegy a bavit se na společných akcích a teambuildingu
  • pokud v našem výčtu benefitů nenajde ten pravý, najdeme ten, co Ti bude sedět na míru

Proč si vybrat tuto nabídku

Nabízíme pohodovou atmosféru, kde jsou výsledky mnohem důležitější, než vykázaný čas. Dáme Ti příležitost k růstu a pustíme k práci na zajímavých projektech.

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Sense4code s.r.o, Karlín