Vývojář automatizovaných testů v JavaScript/TypeScript

Hledáme posilu do projektu o sjednocování konfigurace všech aktuálních zařízení pomocí webových technologií, napříč všemi divizemi ve společnosti zaměřené na průmyslovou automatizaci. Náplní práce je návrh testovacích scénářů, jejich implementace a exekuce. Vývoj testů v JavaScript/TypeScript za využití technologie Selenium Server.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

- Alespoň 1 rok praxe s testováním nebo s vývojem softwaru,

- zkušenosti s webovými technologiemi: HTML5, JavaScript/TypeScript, JSON,

- flexibilita a schopnost učit se nové technologie a procesy,

- praxe s automatizovaným testováním výhodou,

- zkušenost se systémi Selenium, Protractor nebo Jenkins výhodou.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok

Pozice

Automatizované testování Tester

Základní dovednosti

- znalost Angličtiny na komunikativní úrovni

Softskills

- týmového ducha a předpoklady pro práci v týmu - flexibilitu a ochotu učit se nové věci

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

- 5 týdnů placené dovolené

- stravenky v hodnotě 100,- Kč na každý odpracovaný pracovní den

- roční odměna (nenároková) až do výše 5% roční mzdy v závislosti na hospodářských výsledcích odběratele za uplynulý fiskální rok

- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění ve výši 3% uvedené mzdy (za předpokladu, že si zaměstnanec přispívá "ze svého" minimálně 1%)

- možnost nadstandardní zdravotní péče

- možnost MultiSport karty plně hrazené zaměstnavatelem

- možnost zaměstnavatelem placeného životního pojištění na částku odpovídající 24-násobku měsíční mzdy

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha