Python programátor pro CDN/Encoder

Seznam.cz denně navštíví několik stovek tisíc uživatelů, kteří přichází za zážitkem, zábavou, vzděláním či odpočinkem. Všechno začalo v roce 1996, kdy měl Ivo Lukačovič v kapse 50 000 korun a skvělý nápad, jak se stát českou internetovou jedničkou. Vyšlo to a dnes je nás už téměř 1500 po celé české republice. Vyvíjíme desítky služeb a aplikací, které nás všechny provádí každodenním životem.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Na čem pracujeme?

  • Staráme se o rozvoj naší vlastní CDN, ze které vystreamujeme přes 100 Gbit/s.
  • Analyzujeme úkoly a programujeme aplikace v jazyce Pythonv linuxovém prostředí.
  • Využíváme agilní přístup k vývoji, testování i tvorbě dokumentace.
  • Pracujeme s videem a řešíme jeho efektivní encoding i streaming.
  • Tvoříme a udržujeme aplikace pro Cloud (Kubernetes, OpenStack).
  • Využíváme řadu nových, ale i stávajících technologií jako je ffmpeg, Redis, Varnish, Elastic Search, rodina programů OpenStacku (zejména Swift) a mnoho dalších.

Koho bychom chtěli do týmu?

  • Někoho, kdo zná alespoň jeden programovací jazyk. Je nám jedno, jestli to je Java, C#, C++, nebo jiný jazyk, důležitá je pro nás ochota se rozvíjet v Pythonu.
  • Hledáme někoho, kdo umí pracovat s verzovacími systémy, ideálně v GITu a Linux mu není cizí.
  • Komplexního člověka, který se zajímá o celý produkt, ne pouze o svoji část kódu.
  • Dále bychom ocenili týmového hráče, který rád sdílí svoje know-how mezi ostatními v týmu.
  • V neposlední řadě uvítáme člověka, který se dokáže pro práci nadchnout, rád se učí nové věci a hledá efektivní řešení problémů.
  • Vidíte smysl v code review, nebo různých technikách extrémního programování? Láká vás scrum? Tohle všechno si u nás můžete zkusit na vlastní kůži.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

Python developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Brno